Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről az...

Ti mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
Gyakran összevitatkozom a pua haverokkal abban, hogy szerintem a külső is nagyon számít a csajozásban nem csak a magabiztos, tökös, bátor viselkedés. Ők meg azt mondják, hgoy nem számít a külső és én ronda fiúként is felszedhetetk szép csajokat, ha elhiszem magamról, hogy helyes vagoyk és bármelyik csajt megkaphatom. Jó, még menni is addig, hogy bemesélem magamnak, hogy helyes fiú vagyok, de mégis folyton kigúnyolnak csajok, ezek a tipikus nagyon szép, de belül semmi típusú lányok. Emiatt folyton a nullára lemegy az önbizalmam, önbecsülésem.

2013. máj. 22. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, és arra nem gondoltál már, hogy olyan csajokkal kéne próbálkoznod, akiknél belül is van valami? Amúgy meg ha csak a "tipikus nagyon szép" csajoknál próbálkozol, akkor te vagy az elsősorban, akinek a külső számít.
2013. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első, te buta vagy, nem érted a kérdést. 1-es leülhetsz.
2013. máj. 22. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Számít a külső ezt m,indenki tudja. De van akinek a duci is szép nemcsak a vékonyabb.
2013. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha magabiztos, tökös, bátor vagy a pofára esés sem esik annyira szarul sőt még vissza is tudsz vágni annyira is akár hogy előnyös helyzetbe kerülj, ha külsőleg rendben vagy de belül az ellenkezője az nagyobb gáz kb velem is ez van, de azt a puhás dolgot az életbe ki nem próbálnám :D
2013. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A pu(lyk)ák csak szexre szedik fel a ribiket és reménykednek abban a mantrában amit a főpu(lyk)a adott nekik elő.


Holott általában a rondáknak ugyanúgy nem fog működni. Undorító lehúzó iparág ez a pu(lyk)ázás.

2013. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kérdés az volt, mit gondolok az egészről. 1-es voltam. Ha az a kérdés, hogy ronda fiúként megkaphatsz-e bármelyik csajt, akkor a válaszom, nem. De szép fiúként sem kaphatsz meg bárkit.
2013. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves kerdezo, csak shit testelnek... mikor legkozelebb kigunyolnak, maradj nyugott es rohogj a pofajukba :)
2013. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, ltom te vágod a dolgot, éljenek a puák!!
2013. jún. 1. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!