Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti, kik CSAK külső alapján...

Ti, kik CSAK külső alapján ítéltek erre gondoltok?

Figyelt kérdés

Hogy a buta szemléletek miatt mennyi értékes ember kimarad az életetetekből, mert egy esélyt sem adtok nekik, hogy megismerjétek őket? És nem kell itt a nőket cseszegetni, a férfiak sem különbek.

És ami a legmegdöbbentőbb, hogy manapság már a barátságok is a külsőségek alapján kötődnek, ha csúnya vagy már barátnak sem kellesz.


2014. jún. 14. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Valószínű, hogy nem.
2014. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Én nem csak külső alapján döntök.
2014. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Látom v ki mérges és hülyeségeket beszél.

Én az összes barátomnál sosem néztem h milyen a külseje és képzeld ismerek olyat is aki kb nagyapám lehetne.

Tehát mondhatni a külseje nem ép mai gyártmány.


Am ez a ti hát 10 millió emberre ezt mondani túlzás.

Kisebbségi komplexusod van tán ?

Vagy azért v ilyen mert soha nem kellettél senkinek ? és szerinted ettől már mindenki gonosz.

2014. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére az én környezetemben (család, barátok, munka) nem jellemző az ilyen szemlélet.
2014. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, barátokkal/szeretővel meg kell jelenni nyílt utcán, társaságban, ha annyira vállalhatatlan mert (fekete elől a foga, merő pattanás a feje, zsíros a füle) az ilyen emberrel ki akarna együtt lenni?

Én ismerek ilyen kollégát, idősebb nálam 2 gyerekes 30 éves ember, és nem képes adni magára.


Az ilyen megérdemli hogy egyedül legyen.



Arra meg nem lehet magyarázatot adni ha valaki születéskor félre sikerült

21F

2014. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Csak barátoknál abszolút nem érdekel a külső, viszont akárhogy is néz ki azért legyen igényes akár dagi akár vékony akármilyen.


Kapcsolatra pedig nem kell a duma, olyanhoz megyek oda aki megtetszik. És ezzel sokan vannak így. ezaz alap.

2014. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Szívesen barátkozom bárkivel, de ha kapcsolatról van szó, ne kelljen már mindig sötétben csinálni..
2014. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És ha szerinted ennyire buta szemléletűek, akkor miért fáj neked, hogy nem ismerkednek veled?
2014. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Én teljesen egyet értek veled! Nem értem ha valaki valakinek belsőleg tökéletes és le tudná vele élni az egész életét, akkor miért nem fogadja el a külsejét?

A másik meg 10 év múlva sehol sem lesz a mai szépség, főleg nálunk, lányoknál a gyerekek után...


Bárki tagadja most akkor is ilyen mindenki...ha hiszitek, ha nem

2014. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem. Én külső alapján is döntök, szóval ha valaki full ronda, nem randizom vele, hiába okos, humoros, kedves, diplomás stb.


Lehet, egyedül maradok, de legalább nem egy olyan pasi mellett, akinél jobbat is kaphattam volna.:)


27N

2014. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!