Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A külső nem számít. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső nem számít. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A kérdés szempontjából egy lényegtelen infóval kezdeném amit a kötekedések elkerülése miatt szeretnék leírni.Nem tartom magam csúnya lánynak,pontosabban smink nélkül a 2kezemen meg tudom számolni hányszor láttam magam tűrhetőnek de sminkkel azért elmegy.:) Szóval nem azért gondolom ezt így mert nem kapok meg egy jó pasit vagy ilyesmi volt már tényleg nagyon helyes barátom volt már csúnyácskább is.


Szóval.Sokáig a külső megfog dolog érvényesült nálam,meg a külső milyen fontos,hát nem is volt még nagyon kapcsolatom..Régebben sose tetszettek a szemüveges fiúk stb most viszont tök úgy gondolom,hogy (jó nyilván azért ne undorodjak tőle) de a külső tökre nem számít sokkal fontosabb hogy belül mi van..Hogy normális legyen stb egyre többször kapom magam olyanon hogy van egy előnytelen külsejű fiú de jobban megismerem és már nem is számít a külseje...Más is érez így?


2014. ápr. 4. 03:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ápoltság az nyilván alap.


Egy jóképű pasit könnyebb észrevenni, de ha nincs modora és intelligenciája, akkor rögtön érdektelenné is válik számomra, és még alkalmi kapcsolatra sem kellene, ha netán arra vágynék.


Egy első pillantásra kevésbé vonzó pasi pedig vonzóvá válhat, ha megismered.


A jóképűség és a szexi kisugárzás pedig nem jár sokszor karöltve. Hány olyan kifejezetten ronda pasi van, akiért bomlanak a nők, mert van stílusa, kisugárzása.

2014. ápr. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kisugárzás számít. Ami szintén külső tényező, de nem kimondottan a kinézettel függ össze.
2014. ápr. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Azért jó látni hogy vannak ilyen lányok :') :D Van remény :D Szerintem amit írsz amúgy ez lenne a normális, de a mai világban ez nem így megy nagyon, legalábbis szerintem. Remélem megtartjátok ezt a szokásotokat :))
2014. ápr. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Kezdesz felnőni. :)
2014. ápr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valamennyire számít, pl. egyértelműen és javíthatatlanul torz küllemű ember nehezen fog társat találni magának (de persze neki sem lehetetlen).


A lényeg szerintem hogy meglegyen a kémia az illetők között. A karizma sokkal többet számít, mint a kinézet - na meg persze ahogy írták is, az ápoltság elengedhetetlen (nem cicomára gondolom, hanem alap higiénés dolgokra).

2014. ápr. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számít!A kisugárzás is nagyban befolyásolja...Van az,amikor elég, ha valaki csak megszólal és annyi..vagy elrettent,vagy megtetszik.
2014. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam is unkább az a döntő, hogyha megszólal, az milyen hatással van rám.. megmozgat vagy érdektelen. L
2014. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy a nőknél csak félig számít a külső (a másik fele a pénz).
2014. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem leszek álszent. Szerintem számít a külső. De a belső fontosabb.


Mondok példát.


Nekem nem kellett volna soha egy igazán helyes jó pasi csak mert a külseje szempontjából jó pasi, ha egyébként meg egy beképzelt bunkó, és mellé még hülye és humortalan is....és még a nőkkel se tud bánni...


Az a fontos hogy meglegyen 2 ember között a kémia, illetve hogy összeillik e a személyiségük. pl ha meglátunk valakit, vonzhat minket a külseje, és ha megismerjük, szerelmesek lehetünk.

A két dolgot kellene összehozni és olyan embert találni aki mindkét részről megfelel az elvárásoknak. Szóval tetszik is, és belsőre is olyan amilyet szeretnénk. Nem könnyű ilyen társat találni, de nem is lehetetlen.:)

2014. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!