Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet találni olyan...

Miért nem lehet találni olyan lányt, aki szexbarátnak kiváló lenne és tényleg csak a szex mega barátság érdekelné és nem akarna romantikázni meg járni velem?

Figyelt kérdés
Mert én velem minden lány járni akart eddig mielőtt szexelhettünk volna és már nagyon elegem van a sok romantikázásból, nem érdekel a járás sem, csalódtam a kapcsolatosdi életmódban és hányingerem van a sok nyálas filmtől is, de a szex az a világ legjobb dolgainak egyike, a finom kajákhoz hasonló örömöket okoz. Más meg nem is kell nekem, egy jó fej lány, aki egyszerre jó barát és szexpartner. Csak hát én elég kisfiús is vagyok és persze tini csajok illenek hozzám, meg korban sem vagyok egy vén felnőtt az is igaz. Szóval nem könnyű megfelelő lányt találni.

2014. máj. 29. 22:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

az emberek képesek az összetett érzelmekre

a patkányok nem

2014. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Pedig a nők között is vannak olyanok, akik csak szexpartnert keresnek. Én is ilyen voltam pár évvel ezelőtt.
2014. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2014. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!