Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet találni olyan...

Miért nem lehet találni olyan lányt, aki szexbarátnak kiváló lenne és tényleg csak a szex mega barátság érdekelné és nem akarna romantikázni meg járni velem?

Figyelt kérdés
Mert én velem minden lány járni akart eddig mielőtt szexelhettünk volna és már nagyon elegem van a sok romantikázásból, nem érdekel a járás sem, csalódtam a kapcsolatosdi életmódban és hányingerem van a sok nyálas filmtől is, de a szex az a világ legjobb dolgainak egyike, a finom kajákhoz hasonló örömöket okoz. Más meg nem is kell nekem, egy jó fej lány, aki egyszerre jó barát és szexpartner. Csak hát én elég kisfiús is vagyok és persze tini csajok illenek hozzám, meg korban sem vagyok egy vén felnőtt az is igaz. Szóval nem könnyű megfelelő lányt találni.

2014. máj. 29. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert nincs szexmániás csaj......te meg paraszt vagy!Már ne is haragudj!
2014. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom 20 - 22 éves lehetsz
2014. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pedig vannak, csak nem vagy elég határozott ;)


23/N

2014. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy lánynak sokkal nagyobb az esélye, hogy elkap valamilyen nemi betegséget , emellett beüthet a krach is egy babával, szóval kockáztat rendesen. Az is benne van, hogy míg a fiúknál nem gond , sőt menő , ha sok csajjal vannak, addig egy lány k..vának lesz titulálva. Meg kell a bizalom is.
2014. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Keresni kell. K#rvából sok van, szexmániásból kevesebb.
2014. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálom, hogy ilyen szegényes a lelki világod.

A szex valóban jó, de nincs a világ legjobb dolgai között. Sokkal több, sokkal jobb dolog van nála.

2014. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

"már nagyon elegem van a sok romantikázásból, nem érdekel a járás sem, csalódtam a kapcsolatosdi életmódban és hányingerem van a sok nyálas filmtől is"


Mint egy válaszoló mondom, és talán nem vagyok vele egyedül, ezért koptatok csak billentyűt:

nekem meg ebből a hozzáállásból van elegem, a tisztelet és a kitartás hiányából, a férfiasság hiányából. pont az ilyen alakoktól van hányingerem, akik azt gondolják, övék a világ, ha van szex.

oké, létezik ez a friends with benefits, lehet normálisan is, meg tudom érteni, ha pl. valakinek az életmódja, ideje egyszerűen nem enged többet egyéjszákosknál/szexbarátsgágnál. de akkor sem ilyen tapló módon adja elő, hogy én (nemistudom hányévesen? lehetsz 20?), márpedig unom ezt, a kisujjamat nem mozdítom, de valaki pattanjon a farkamra.

undorító.

"nem könnyű megfelelő lányt találni"

tudod az emberi lényeknek vannak érzéseik. még ha nem is ultramély szerelmet várna szerencsétlen kiszemelt, azért minimum egy tiszteletnek örülne, gondolom. hogy ne csak azt érezze, egy luk neked. azért ezen sztem gondolkozz el...

2014. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Joola ***** válasza:
100%
mert a szexet a kajához hasonlítod :D
2014. máj. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért romantikázol azzal, akitől csak szexet akarsz? Ha félrevezeted a lányt, naná hogy nem fogtok egy hullámhosszra kerülni.

Elsőre el kell mondani, hogy mi az ábra, aztán ha nem tetszik neki, továbbáll, te meg megspóroltál egy csomó időt és kereshetsz mást.

2014. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

h*lye!


keres egy kurv*t! és fizesd! pesten lesz 1,2

2014. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!