Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivel tudnék beszélgetést...

Mivel tudnék beszélgetést kezdeményezni vele online is?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy lány, akit már jó régóta ismerek. Élőben hazaúton teljesen jól el lehet vele beszélgetni, viszont ez nagyon rövid idő és sajnos nem is nagyon ér rá, mert utána sok dolga van. Általában csak a napi eseményeket beszéljük meg (mivel csak arra van idő), viszont én szeretném egy kicsit jobban megismerni. Nem akarom letámadni meg randira hívni, amíg nem ismerem meg egy kicsit jobban. Arra gondoltam, hogy online beszélgetnék vele egy kicsit, de nem tudom hogyan kéne elkezdeni. Sajnos hiába regisztrált a Facebook-ra az adatlapján nem sok információt találtam arról, hogy mit szeret és szinte soha nem oszt meg magáról semmit. Akinek van már tapasztalata az árulja már el, hogyan lehet egy olyan beszélgetést elkezdeni, ami nem félreérthető és csupán egy egyszerű baráti beszélgetésnek indul.

2014. máj. 29. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, a leckét megírtad már?"


Ezután gyakorlatilag bármilyen kérdés jó.

2014. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiről az nap haza felé beszélgettek... folytatni...

Hogy: Elfelejtettem, ezt még mondani haza felé, vagy csak megkérdezni hogy van, fáradt e stb.... innentől már mennie kell a dolognak.

De azt javaslom, mond meg neki mit szeretnél. Ez nem letámadás. Legyen vele tisztában, akkor ő is úgy áll majd hozzá. :)

2014. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te tudod fejben, hogy mit akarsz, ő nem fogja tudni :) Ne aggódj, nem gondolat olvasó :)

Én azt javaslom, szimplán kezdj vele beszélgetni, és ne gondold túl. Hány évesek vagytok?

2014. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettes ötletét javaslom. Valamit, ami kapcsolódik a személyes beszélgetésetekhez :)
2014. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

#3 Már mindketten 18.

2014. máj. 31. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2 vagyok. Drukkolok! Sikerülni fog az! Csak bátran! :)
2014. jún. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!