Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy srác egyszer randiztunk de megbeszéltük azt hogy barátok maradunk mert egy másik lánnyal jött össze. Csak furcsálom azt hogy annyira megakar győzni engem hogy ő nem feküdt még le a lánnyal csak nála aludt. De nem is értem nekem miért mondja hisz nekem ahhoz semmi közöm hogy a barátnőjével mit csinál. Meg a srác focista és mikor kérdeztem tőle hogy mi lett a meccsnek a vége azt mondta hogy nyertek, nem merte elmondani hogy kikaptak.

Nem értem miért mondja ennyire hogy nem volt még semmi se a csajjal és a meccs eredményét se merte elmondani. Pedig állitólag én nem tetszem neki igy nem is értem hogy egy barátnak miért nem lehet megmondani őszintén hogy mi is volt, főleg ha csak egy meccsről van szó. vagy azért csinálja ezt hogy barát se akar lenni,(pedig ő akarta, hogy maradjunk azok,) vagy esetleg mégis jelentettem neki valamit (bár ezt kétlem ) ?



2014. máj. 29. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet ő sem tudja mit akar, lehet te tetszel neki jobban, de az is lehet hogy talonban tart, ha barátnője kidobja vagy valami akkor ott leszel neki te... sok minden miatt lehet
2014. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ettől a srácról?
2014. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a dologban biztos volt ...
2014. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!