Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nekem nem megy ez a kapcsolato...

Nekem nem megy ez a kapcsolatosdi, de a szexre szükségem van, leginkább barátság extrákkal dologra vágyom, de mégis mit tegyek, ha minden lány csak járni akar velem előbb?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hitesd el vele, hogy jártok. Fektesed le, és közbe folytasd a csajozást, úgy hogy ő nem tudja.

Mivel nemhiszem hogy rögtön találsz valakit addíg legelább lefekszik veled.

2014. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Ne aggódj van ez forditva is:)Csak már idősebb korban lép fel,nálam legalább is ez a helyzet.Tudod az ember társas lény és ezt is sugallják és nehéz elfogadni,hogy jól meg van egyedül is viszont a szex nagyon tud hiányozni.A barátság extrákkal jól hangzik,de két ember között való kapcsolatban az egyik mindig többet érez és akar és a másik gondolkodásával mi nem tehetünk semmit.

2014. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én meg lány vagyok, és nem találok ilyen fiút...Hidd el, női oldalról sem mindig könnyű. :D Persze az olyanra nem vagyok vevő, hogy akkor elmegyek valami diszkóba, és dugjanak meg a wc-ben. Szóval egy értelmes, intelligens személyt keresek, akivel azért lehet normális párbeszédet kialakítani. :)
2015. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!