Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a szerelem a barátságból...

Ha a szerelem a barátságból alakul ki, akkor miért nem lehet osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a legszebb szerelem a legjobb haveri kapcsolat után alakul ki. Tehát ha jól el tudtok lenni az illetővel, és nem máris ott kezdjük hogy 'szeretlek'. Ilyen esetben, általában az osztálytársaiddal vagy a legjobb kapcsolatban, de akkor miért mondja mindenki, hogy osztálytárssal nem jó járni? Igaz, hogy lehet más emberekkel is haveri kapcsolat, de ezek közül mégiscsak az osztálytársad ismer jobban. Akkor miért?

2014. máj. 10. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Gondolkozz már kicsit. Ha szakítotok, utána milyen érzés lenne nap mint nap összezárva lenni vele több órán át?
2014. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy az 1. is írja. Szakítás után nem akarjátok majd egymást látni nap mint nap.
2014. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Házi nyúlra nem lövünk
2014. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Mert idióták és fiatalok vagytok, egyetemen vagy egy halom ember aki a csoporttársával jár. Aki meg már az elején arra gondol szakítás után milyen sz*r lesz annak fölösleges kapcsolatot kialakítania. Legnagyobb baromság ez a házi nyúlra nem lövünk, ha az esetleges szakítást nem tudják kezelni abból az látszik éretlen kis fiatalok.
2014. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Azért ne vegyük már egy kalap alá az egyetemet meg az általános iskolát :D még a középsulit se.
2014. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Tök mindegy hogy, középsuli vagy egyetem akkor se úgy kezdesz el járni egy lánnyal/fiúval, hogy "mi lesz ha szakítunk?".
2014. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Eleve hibás a feltételezés: lehet járni osztálytárssal.

Én is volt, hogy osztálytárssal jártam. Szakítottunk. Na és? Nem dőlt össze a világ utána attól, mert egy teremben kellett lennünk.

De mondok másik példát: gimiben összejött két osztálytársam. Azóta már házasok. Most ha ők is ezen filóztak volna, hogy érdemes-e, szerinted most itt tartanának?

2014. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Ha szeretitek egymást akkor miért ne járrhatnátok? Ne görcsölj azon hogy mi lesz ha... Ha két évvel ezelőtt énis ilyen felfogással kezdtem volna el a kapcsolatomat az osztálytársammal, most nem ünnepelnénk a 2. évfordulónkat :) Nagyon boldogok vagyunk együtt. Nem félünk attól hogy mit hoz a jövő.. Nemszabad hogy a szakítástól való félelem határozza meg az egész párkapcsolat létrejöttét ! Butaság! Az is mindegy, hogy középiskola, vagy egyetem, vagy általános iskola. Csak tudjatok éretten gondolkodni erről. Nagy kockázat.. ez igaz. De mi van ha Ő életed szerelme és elszalasztod? Ha megvan a kölcsönös szerelem vágjatok bele, ne adjatok a "házinyúlra nem lövünk" meg "mi lesz ha szakítotok?" meg hasonló véleményekre. Az osztályomban 3 párkapcsolat is van hozzáteszem mind 2-3 éves!!. Mind mertünk kockáztatni és még sokan mások! Tegyétek meg ti is!18/L
2014. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 12. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
mert az osztálytárs már olyan mintha a testvéred lenne
2014. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!