Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy előbb...

Miért van az, hogy előbb leszállnak rólam a férfiak, ha azt mondom "Van barátom", ahelyett, hogy "Nem érdekelsz"?

Figyelt kérdés
Egyértelműen, de barátságos hangnemben megmondom nekik, hogy én nem szeretnék ismerkedni, de nem megyek semmire. Ennyire nem tisztelik a nőket vagy a férfi társaikat jobban tisztelik a nőknél?

2014. máj. 15. 15:13
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
a nők ne akarjanak barátok lenni. ez egy elvetélt gondolat amíg nem rusnyák mindketten. sőt akkor is :D
2014. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

"Nem tudtam hogy ekkora sokkot okoz nektek az, ha egy pasas szívesen összebújna veletek."

Nem is tudom. Nem szívesen bújok össze akármilyen, jött-ment pasassal. Nem fűlik a fogam ahhoz, hogy szeretet-szolgálatot játsszak minden férfiúval.


Hacsak nem az aszexuális egyedeket vesszük górcső alá, felmerül pár probléma az általad leírtakkal. Alapvetően mindkét nem szeret szexelni, de emberfüggő, ki mennyire. Ne csak a spektrum végét vizsgáld meg.



"És akkor lehet csodálkozni, hogy a pasasok miért járkálnak prostihoz. Azért, mert az teszi a dolgát és befogja a pofáját. És mellesleg negyedannyiba sem kerül."

Furcsa, de az az érzésem, mintha ezzel akarva-akaratlanul azt sugallnád, hogy a nő dolga, feladata kiszolgálni az ő urát és annak kívánságait, apelláta nélkül.


Az anyagiak pedig jobb esetben két emberről szólnak. Magad alatt vágod a fát, ha nem vonod be a partnered és te akarsz "lovagiasan" állni mindent. De ez is emberfüggő, megsúgom. Van, aki a másiktól függetlenül rendezi a dolgait és nem kér a másikból. Neked nem kötelességed mindent a nőd segge alá tenni. A döntő többség nem várja el, bármennyire is ragaszkodsz ehhez a tévhithez.


A barát-zónát egyébként ti, hapsik találtátok ki, úgyhogy rátok hagyom a felejtést.

2014. máj. 15. 20:23
 43/57 A kérdező kommentje:

"a nők ne akarjanak barátok lenni."


Ez az alapja a rossz kapcsolatnak. Az emberek nem szánnak egymásra kellő időt és energiát. Nem akarják megismerni a másikat, csupán a csomagolás alapján döntenek. Amikor pedig kibújik a szög a zsákból és kiderül, mekkora hárpia vagy hímsoviniszta a kedvesünk, nem értik, hol rontották el.

2014. máj. 15. 20:27
 44/57 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon fel vagy pörögve :D milyen feszültségedet vezeted itt le?


"Nem is tudom. Nem szívesen bújok össze akármilyen, jött-ment pasassal. Nem fűlik a fogam ahhoz, hogy szeretet-szolgálatot játsszak minden férfiúval."



a te vágyad nem befolyásolja a mi vágyunkat. idióta aki sértésnek vagy elvárásnak veszi mások vágyait. más lehetőség: itt vezeted le a feszkót ;)



"Furcsa, de az az érzésem, mintha ezzel akarva-akaratlanul azt sugallnád, hogy a nő dolga, feladata kiszolgálni az ő urát és annak kívánságait, apelláta nélkül."



prostizni gáz, de prostizás nélkül is tény: folyamatos megfelelést vár el a legtöbb nő. meg is mondják pár év után, hogy jutalom a szex vagy bizonyos formái.

2014. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

"Ez az alapja a rossz kapcsolatnak. Az emberek nem szánnak egymásra kellő időt és energiát. Nem akarják megismerni a másikat, csupán a csomagolás alapján döntenek. Amikor pedig kibújik a szög a zsákból és kiderül, mekkora hárpia vagy hímsoviniszta a kedvesünk, nem értik, hol rontották el."



ennek semmi köze a rossz kapcsolathoz. erőltesd meg magadat, próbálj érvelni! még a hímsovinizmushoz sincs köze. egyszerű nemi ösztön. ivarérett embereknél meghatározó. ritkák a kivételek amikor működik a barátkozás


barátkozunk a nővel - ő a párunk és van szex


ne légy már egyszerű mint egy bot!

2014. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Ez az, vedd le terhet a férfiak válláról.

Hiszen ők nem tehetnek semmiről, ők semmi rosszat nem követnek el. A probléma gyökerei eredendően a nők. Ők komplikálnak mindent túl és keverik a szart, feleslegesen.

Amikről én kerepelek elhanyagolható kis semmiségek, beképzelem magamnak a nemlétező problémákat. Semmi igazságtartalma annak, amit leírtam. Teljesen és tökéletesen butaság az egész.

Mire mennék én nélkületek, fiúk! Magamtól aligha láttam volna meg a fényt az alagút végén. Hú, köszönöm.

2014. máj. 15. 20:47
 47/57 anonim ***** válasza:

Jó, az teljesen jogos, hogy a nő nem szexel úton-útfélen, na meg hogy embere válogatja, ki mennyit, hogyan, milyenpózban, fogazik-e, nyeli-e stb. De a hazudozás meg végképp nem megoldás, hogy "van barátom", akkor is, ha nincs. Hidd el, a pasik nagyon jól tudják hogy nem mondasz igazat, és az értelmesebbje nem is jönne össze olyannal aki folyvást kamuzik.


Félreértettél, nem írtam hogy az a dolga hogy "kiszolgálja" az urát, a kapcsolat nem adásvételről szól (elég baj, ha igen). Viszont ha a lánynak terhére van a pasas, minek akart vele egyáltalán kapcsolatot? Miért van vele vele ha nem jó neki? A kapcsolat úgytudom oda-vissza szokott működni.

(ilyenkor bújik ki a szög a zsákból hogy a lány csak érdekből van vele)


Nem is teszek semmit a segge alá, amit nem adnék magamtól amúgyis. Ezért vagyok még mindig szingli. Úgy tűnik, mégsem tévhit.


A friendzóne-t a magyar weben pedig egy női oldal hozta divatba, illetőleg ott jelent meg a cikk róla. Vagy a femina,vagy a cotcot, szóval vélhetően nem a mi találmányunk.

2014. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
milyen teherről beszélsz? tudod mennyit zaklattak már nők csak azért mert van bennem valami plusz? (nem pénz) a nők is így működnek barátilag. csak magasabb igények miatt ez ritkábban megy át szexbe. beérik a bókokkal, lelki szemetessel :D
2014. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:

#49 "Jó, az teljesen jogos, hogy a nő nem szexel úton-útfélen, na meg hogy embere válogatja, ki mennyit, hogyan, milyenpózban, fogazik-e, nyeli-e stb. De a hazudozás meg végképp nem megoldás, hogy "van barátom", akkor is, ha nincs. Hidd el, a pasik nagyon jól tudják hogy nem mondasz igazat, és az értelmesebbje nem is jönne össze olyannal aki folyvást kamuzik."

Ehhez több hozzáfűznivalóm van. Egyrészről az, hogy ugyan jómagam nem szeretek hazudozni, az a kifogás tipikus példája annak, hogy néha igenis kell, muszáj, különben nem-hagy-békén. Nem dobálózok úton-útfélen ilyenekkel.

Másrészről pedig, a pasik nem tudják, mikor mondok igazat. Ez ot tjön ki, hogy te nem ismersz engem. Azaz: mindenkinek különböző szintű képessége van mások "megvicceléséhez", csúnya kifejezéssel élve.


"Viszont ha a lánynak terhére van a pasas, minek akart vele egyáltalán kapcsolatot? Miért van vele vele ha nem jó neki? A kapcsolat úgytudom oda-vissza szokott működni.

(ilyenkor bújik ki a szög a zsákból hogy a lány csak érdekből van vele)"

Jó meglátás, de több is közre játszhat. Félelem, kötődés, függés. Ez oda-vissza játszik.


"A friendzóne-t a magyar weben pedig egy női oldal hozta divatba, illetőleg ott jelent meg a cikk róla. Vagy a femina,vagy a cotcot, szóval vélhetően nem a mi találmányunk."

Ó, ezt nem tudtam. Én alapvetően az eredeti angolból indultam ki, az pedig férfi találmány.

2014. máj. 15. 20:56
 50/57 A kérdező kommentje:
#50 Te már csak tudod. Az univerzum összes bölcsessége benned testesül meg, barátom. Halleluja, Net Próféta. Ámen, meg az anyja kínja.
2014. máj. 15. 20:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!