Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből tudod hogy társkeresőn...

Miből tudod hogy társkeresőn nem érdekelsz valakit?

Figyelt kérdés
Társkeresőn csak úgy unalmamban nyomkodtam a lájkokat a jobb pasik fotójára. Nyomtam egy lájkot ennek a srácnak is a képére, erre visszaküldött valami vicces kacsintós szmájlit. Erre ráírtam, azóta minden nap váltunk egy egy levelet. Ez az egész így lehetett nyomulós a részemről? mmint hogy én lájkoltam meg üzentem először, nem ő. Ez általában nem így szokott lenni, soha sem kezdeményezek. De van egy elég ritka közös hobbink, amiben mindketten nagyon benne vagyunk. Ez kiderült a profiljáról is, igazából ezért írtam rá első sorban,mert ennek annyira megörültem. csak később kezdett el megtetszeni is mint pasi. A levélváltások közt kb egy nap telik el, és sosem csetelünk, pedig általában online vagyunk. Lehet ez annak a jele hogy annyira nem érdeklem? A levélváltásaink kb 80%ban a hobbinkról szól, amiben elég mélyen benne vagyunk mindketten (ez amúgy amatőr csillagászat lenne), 30%ban meg sima ismerkedős szövegek arról hogy hol merre lakunk, mit dolgozunk, tanulunk stb. Aki szerint neten nem ismerkedünk, az fogja be köszipuszi :)
2013. nov. 28. 21:17
 1/7 Pretty_Fighter ***** válasza:

Egy kezdeményezés még nem nyomulás.Sőt,ha csetelni hívod,még az sem lesz nyomulós.:D

De gondolom bejössz neki,hisz visszajelzett meg leveleztek stb

2013. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó jel. Én is voltam már így egy, két pasival, nem is akartak tőlem semmit. Főleg az a rossz jel, hogy nem chatel veled, ha komolyan érdekelnéd, alig várná, hogy beszélgethessen veled.
2013. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem érdeklek senkit, úgyhogy én már ante casus tudom....
2013. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát őszintén irigyellek, mert végre találtál olyan férfit aki nem akar megfektetni az első hét chat után. Jah ezt hívják barátkozásnak, sajnos nagyon kevés olyan férfi van aki úgy alapoz meg egy jó kapcsolatot hogy barátként közeledik előbb. Sajnos a legtöbb már csak pikk pakk, lekérdezi a méreteidet a hobbidat, és ha 6 nap után nem találkozol vele és nem fekszel össze vele akkor már nem érdeklődik irántad.
2013. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán egy patront megérsz neki.
2013. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el egyik fiú sem akar barátkozni előbb, lehet, hogy csak unaloműzésként levelezik veled. Volt egy pasi, akivel hetekig cseteltem, mindenről tök jól elbeszélgettünk, a lelki problémáinkról is, de mint nő nem érdekeltem, mert mikor felhoztam neki a témát, nem reagált rá, sőt többer már nem is írt nekem. Később barátnőmet megkértem, hogy írjon neki, aki egy elég szexi csaj, és láss csodát a fiú első levélváltás után felajánlotta neki, hogy találkozna vele.

De ne legyen igazam és legyen ez a fiú valóban más mint a többi.

2013. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mondjuk elég messze lakunk, nem is lenne értelme találkozgatni, engem igazából ez zavar. lehet hogy emiatt sem olyan lelkes ő sem
2013. nov. 28. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!