Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes társkeresőn mit éremes...

Netes társkeresőn mit éremes elsőre írni ha a profilból már szinte mindent megtudtam az illetőről?

Figyelt kérdés
sokaknak van fent képe,részletesen ki van töltve az adatlapja,profilja szóval nem igazán tudom mivel kéne kezdenem hogy válasz is jöjjön.nem vagyok túl jártas ebben a témában de olyasmivel nem nyithatok neten mint pl a való életben mert az már mind az adatlapon van lakhely,kortól kezdve egészen a hobbijáig bezárólag minden,ha mégis rákérdeznék max azt hinné még olvasni se tudok.próbáltam vmi egyedivel előállni párszor de nem jött be egy szimpla helló hogyvagy vagy mizuval meg csak így önmagában nem szívesen inditanék.szóval mivel érdemes kezdeni első levélben,nektek mi jött be amire válasz is érkezett?igen tudom hogy a nagy részére sehogy sem jön válasz mert csak dísznek vannak fent de szeretném megpróbálni megkeresni azon kevesek egyikét aki nem azért van fent hanem komolyan gondolná mint én.
2013. nov. 16. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
"Helló, vettem egy új Aston Martint. Eljönnél velem próbaútra?"
2013. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) igen erre biztos ugranának.de én komoly lányt keresek aki meg aston martin miatt jönne velem az nem engem akar.meg a próba út elött észre venné hogy nincs ilyen autóm:) de sajnálatos hogy a mai nők nagyrésze tényleg csak az anyagiakra hajt.
2013. nov. 16. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Ki van írva egy csomó dolog az adatlapjára, és nem tudsz semmit se hozzászólni? Akkor nem is érdemes, mert annyira nincs közös témátok.


Azt felejtsd el, hogy olyanokat kérdezel tőle, hogy hol lakik, meg mi a hobbija.

2013. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem mintha visszaírnának egyáltalán szóval mind1 is.ez a kedvencem vki így volt fent társkeresőn és ezt már többször is láttam: nem keresek senkit!

ezek után nem is lehet komolyan venniaz egész oldalt sem.akkor mi a ...-nak van ott egyáltalán.

2013. nov. 24. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!