Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is, ha társkeresőn...

Szerintetek is, ha társkeresőn feltűnik egy szép nő, akkor belül csakis rohadhat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
azt fixre veheted
2013. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50-50%
2013. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
2013. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a kifejezetten szép nők azért regelnek társkeresőn hogy a májukat hízlalják...lefogadom hogy a kandúrjaikkal röhögnek azokon akik naivan rájuk írnak
2013. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.Hogy érted hogy rohad?Attól függ kinek mi a szép.Lehet csak nem mer ismerkedni vagy nehezen ismerkedik a való életben.
2013. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy ebben az esetben mit gondolsz "szépnek" A pléhmét modell alkat, A bordaival gereblyézni lehet,nagy csöcsök,p.i.c.s.a villantó szerelés vagy azok a nők akiken látszik hogy a havi piperére többet költenek mint egy kamionsofőr gazolajra. Póthaj,műköröm,tetovált szemöldök,szoli barna...stb. Vagy verik a nyálukat es arra várnak hogy dicsergessek a 40dekájukat,a kacsa szájukat vagy szimplán pénzkereseti forrás....akkor mutatjak meg a fotoikat ha toltesz a telefonukra pénzt, pénzes vallalkozpt keresnek akik mellett vergődhetnek egy darabig...
2013. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pretty_Fighter ***** válasza:

Nem.:D

Én is fent vagyok.És nem rohadok belülről:(

2013. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ott találtam magamnak párt nem nagyképűségből. de szerinte szép vagyok.Igaz néha hisztis vagyok, de hát ez van.Nincs mű mellem és kacsaszájam se.szoliba sem járok viszont jó alakom van.Mi számít rohadásnak?
2013. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy fordítva, azért kénytelen online ismerkedni, mert a való életben senki nem veszi észre a sok nagypofájú műpïcsa között. (True story)
2013. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet, hogy a való életben nincs lehetősége/ideje ismerkedni.
2013. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!