Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Társkeresőn visszaírto...

Lányok! Társkeresőn visszaírtok olyan pasinak, akinek nincs kint képe?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor ha sok-sok beszélgetés után szimpatikus, de küld képet és nem tetszik, visszaírtok még neki?
2013. nov. 24. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem irna vissza akk pofátlan ha illedelmes közli a dolgot
2013. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Visszaírok, méghozzá azt, hogy küldjön képet. Ha nem tetszik, akkor is visszaírok, mert nem vagyok bunkó, de megmondom, hogy bocsi nem az esetem.


De egyébként ez mind, feltételes módban,mivel nem vagyok fent egy társkeresőn se.

2013. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én alapból nem írok olyan lányoknak akiknek nincs kin képük.
2013. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én mindenkinek visszaírok aki normális hangvételű, rendesen megfogalmazott levelet küld.


Bár annyira nem szeretem azt, ha olyan ír akinél se kép, se az adatlapja nincs kitöltve.

Nekem van több kép is, minden rendesen kitöltve, bemutatkozó szöveg stb... Szóval azért elvárom, hogy aki rám ír az szintén töltse ki az adatlapját. Nem olyan nehéz az...

Mert egy adat, kép nélküli idegennel nem lehet komolyan ismerkedni, se őt komolyan venni.

2013. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem írnak ilyeneknek, mert gyávaságnak tartják. Te is képes emberekre írsz rá.
2013. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ti melyik társkeresőről beszéltek,de nekem ki van töltve rendesen minden,képem is van kint,de így sem írnak vissza szinte soha,pedig teljesen normálisan írok mindenkinek. :)
2013. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mert ronda vagy
2013. nov. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én még le is tiltom az ilyet
2013. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ronda pasiként valóban nem érdemes társkeresőzni se képpel, se anélkül.
2013. nov. 30. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!