Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy előbb...

Miért van az, hogy előbb leszállnak rólam a férfiak, ha azt mondom "Van barátom", ahelyett, hogy "Nem érdekelsz"?

Figyelt kérdés
Egyértelműen, de barátságos hangnemben megmondom nekik, hogy én nem szeretnék ismerkedni, de nem megyek semmire. Ennyire nem tisztelik a nőket vagy a férfi társaikat jobban tisztelik a nőknél?

2014. máj. 15. 15:13
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Igazán?
2014. máj. 15. 17:37
 32/57 anonim ***** válasza:
igazán. monnyuk ne, mtom mennyire vagy m agasirodaomban vagy bármiben jártas
2014. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Biztos lenne olyan témakör, ami feddné mindkettőnk érdeklődését.
2014. máj. 15. 17:40
 34/57 anonim ***** válasza:

:D


zavarhatod a hallókészülékemmel a szomszédok adását is!

2014. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Na látod, azt örömest. Ha pedig replikázni támadna kedvük, használom a járóbotod.
2014. máj. 15. 18:07
 36/57 anonim ***** válasza:

Tudják nagyon jól hogy hazudtál egy méreteset, de úgy vannak vele, nem éri meg a balhét. Talán valamiért nem szeretik az őszintétlen, kamugép csajokat...


15:56, na pontosan ezért nem ismerkednek szívesen a pasasok, mert csak az "újabb nyomulós lúzert" látjátok bennük. Úgyhogy le lehet állni az ilyen irányú cirmogásokkal a többi kérdésben.


16:22, ti mindenkit a friendzóne-ba löktök, aki nem felel meg pontról pontra a sokcsillió elvárásaitoknak, szóval ez nem érv.

(A nyelvtannáciskodás szintén nem érv, cukika amikor valaki ezzel próbál fogást találni a másikon)

2014. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Más szemében a szálkát, magadéban a gerendát sem szagú a válasz. Persze nemekre kiterjesztve.
2014. máj. 15. 19:46
 38/57 anonim ***** válasza:

Ja, mert ugye a mi szokásunk kamu indokokkal lerázni valakit és friendzóne-be pakolgatni a csajokat... :DDD


Bár szó ami szó, amikor jön egy csöves tarhálni lóvéval, akkor szoktam kammantani hogy kártyával fizetek...

2014. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Megtennéd, hogy nem magadból indulsz ki? Nem lehetsz olyan irgalmatlanul naiv, hogy feltételezed, csak a nők "ilyen rosszak".


Friend-zone, friend-zone. Rossz tapasztalatok, mi? Na, figyelj.

Nem, nem te kerültél bele az ő "barát-zónájába", hanem te "barátnő-zónáztad" be! Lényeges különbség.

Ez egy univerzálisan elfogadott tény, miszerint a legtöbb hímnemű egyed nem is barátként, sokkalta inkább potenciális nőjelölként tekint az ellenkezőnemű haverjára.

A lány nem ejtett téged, még mindig a cimbije vagy. Csak éppen kosarat adott. Most pedig gondolj bele; otthon ülhet, azon filozofálva, hogy "Mégis mi a f'sz? Most bebarátnő-zónázott? Csak azért volt velem egész eddig kedves, hogy a két lábam közé kerüljön? Az egész barátságunk egy szemen szedett hazugság volt? Most el fogok veszteni egy tök jó havert Emiatt?"

Nehogy tévképzeteid legyenek, a barátnő-zónában sem fenékig tejfel az élet. Minél többször történik, annál kevésbé bízol meg a férfiakban. Szar.

Másik oldalról pedig, azért rázott le, mert nem vagy az esete. Így jártál.

Na de, most kérdezheted, mihez kezd magaddal? Töröld a lányt a potenciális barátnő-zónából. Maradj higgadt. A saját érzelmeidet tudod szabályozni, azt viszont nem, amit ő érez. Akárhányszor azon kapod maga, hogy rá gondolsz, képzel el, ahogy megvakarja a seggét, utána pedig az ujjait szagolgatja. Vagy nyalogatja a taknyot az orrából. Vagy esetleg rágja a lábujj körmét és köpköd. - Tök mindegy. Egy valamit azonban jegyezz meg, vésd jól az agycsökevényedbe: Ne változtass magadon, csak azért, hogy bevágódj nála. Talán ez megér egy ismétlést. NE változtass. A kikosarazás szar dolog, de ez nem csak Rólad szól.


Most pedig beszéljünk a jövőbeli terveidről. Felejtsd el azt a szót, hogy "barát-zóna". Ha egy nőnemű egyed ilyet hall, rendszerint erre asszociálnak: "Éretlen balfék". Éretlen balféknak lenni nem bűn, de nem a legelőnyösebb tulajdonság, valljuk be. A kikosarazás kezelése pedig kihívás, de ami nem öl meg, az megerősít! Hajrá.

2014. máj. 15. 19:56
 40/57 anonim ***** válasza:

Nézd, nnekem em kell feltételeznem semmit se. Tapasztaltam éppen eleget, arról beszélek amit megéltem, vagy amit láttam, volt időm okulni a saját káromon és mások káron is.


"Nem, nem te kerültél bele az ő "barát-zónájába", hanem te "barátnő-zónáztad" be! Lényeges különbség.

Ez egy univerzálisan elfogadott tény, miszerint a legtöbb hímnemű egyed nem is barátként, sokkalta inkább potenciális nőjelölként tekint az ellenkezőnemű haverjára..."


Nem tudtam hogy ekkora sokkot okoz nektek az, ha egy pasas szívesen összebújna veletek. Igen, tudom hogy a férfiak mind perverz szexéhes disznók ,csak azért barátkoznak mert AZT akarják, satöbbi satöbbi.

A mókás az, hogy ha egy pasasnak abszolút nem fontos a szex, elvan nélküle, akkor átestek a paci túlsó oldalára, és elkezdtek mantrázni miszerint biztos impotens, biztos nem vagy vonzó, biztos másvalakit szeret, ó minő szemétállatok a férfiak, fújmonnyonle. Tessék, íme egy remek szemléltető példány:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És akkor lehet csodálkozni, hogy a pasasok miért járkálnak prostihoz. Azért, mert az teszi a dolgát és befogja a pofáját. És mellesleg negyedannyiba sem kerül.


A friendzóne-t egyébként ti, csajok találtátok ki, úgy volna illő hogy ti feledkeztek el róla, nemde?


Egyébként a kikosarazás nem tud különösebben meghatni, főleg mert szerelmes sem vagyok soha. Egy vállrándítás után visszaülök Tyrianozni, meg akarom venni a Mega Pulse-t a hajómra, vagy éppen a Zicca Lazer-t, az sokkal erősebb :) Valami jó pajzs is kéne,Gencore Solar Shield...

2014. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!