Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy előbb...

Miért van az, hogy előbb leszállnak rólam a férfiak, ha azt mondom "Van barátom", ahelyett, hogy "Nem érdekelsz"?

Figyelt kérdés
Egyértelműen, de barátságos hangnemben megmondom nekik, hogy én nem szeretnék ismerkedni, de nem megyek semmire. Ennyire nem tisztelik a nőket vagy a férfi társaikat jobban tisztelik a nőknél?

2014. máj. 15. 15:13
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

1) nem vagyok a kedvesed

2) nem az összes nő vagy és ez már bejött, szóval sz-ok rá mit írsz

2014. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

#21 Lyukat találtam a jól megtervezett, verejtékes munkával felépített és sokéves élettapasztalataidra épülő randi-stratégiai rendszeredben?

Aki kívül esik a számításaidon az lényegében elhanyagolható semmiség, hm? Nem az összes nő vagyok, de bőven vannak, akik hozzám hasonlóan gondolkoznak.

2014. máj. 15. 16:57
 23/57 anonim ***** válasza:

ez nem lyuk, te fogyatékos. nem írtam statisztikai adatokat százalékokkal hány nőnél jön be. ha bejön sokszor akkor nyomulok. nem érdekel a kivétel, majd kiesik a szűrőn.


tanulj meg gondolkodni

2014. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

Te pedig tanulj meg a magyar helyesírás szabályai szerint legalább egy helyes mondatot összerakni. Csak egy csöppet kell megerőltetned magad; nyugalom, nem fog fájdalmat okozni.

Másrészről pedig, az agresszív reakció nem célravezető. Normális hangnemben és megfogalmazásban hamarabb eléred a kívánt eredményt, minthogy leállsz velem kakaskodni.

2014. máj. 15. 17:08
 25/57 anonim ***** válasza:

tudok helyesen íyrni, nehéz lett volna diplomamunkát leadni helytelenül :D


ide ez is jó.


nincs célom, semmit nem akarok veled elérni. nem érted a szöveget? leírtam mi működik.

2014. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Egy lektor csodákra képes, igen! De egy kósza diplomamunka, magában korántsem garancia arra, hogy valaki irodalmilag is életképes. A tudást művelni kell, mert előbb-utóbb elkopik, ha hanyagolod. :)
2014. máj. 15. 17:25
 27/57 anonim ***** válasza:

diplomamunkánál nincs lektor butuska :D


csak konzulensek.


irodalmilagf is csiszolt vok!

2014. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Sőt, stílusos, megnyerő és roppant szellemes!
2014. máj. 15. 17:31
 29/57 anonim ***** válasza:

tudok az is lenni!


csak ahhoz fel kellene keltened az érdeklődésem :D

2014. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:

érdeklődésemet


a kedvedért

2014. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!