Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy előbb...

Miért van az, hogy előbb leszállnak rólam a férfiak, ha azt mondom "Van barátom", ahelyett, hogy "Nem érdekelsz"?

Figyelt kérdés
Egyértelműen, de barátságos hangnemben megmondom nekik, hogy én nem szeretnék ismerkedni, de nem megyek semmire. Ennyire nem tisztelik a nőket vagy a férfi társaikat jobban tisztelik a nőknél?

2014. máj. 15. 15:13
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

Mik vagyunk, valami díjak, trófeák, amiket be kell zsebelni?

Szóval telibeszarod, konkrétan, hogy ő tőled nem akar semmit, te továbbra is tapadsz? Eszedbe sem jut, hogy szánalomból "adják meg magukat"?

2014. máj. 15. 16:14
 12/57 anonim ***** válasza:
24%
Mert az egyik azt is jelentheti hogy kéreted magad a másik pedig azt jelenti foglalt vagy.Ha nem érted a kettő közötti különbséget akkor buta vagy.
2014. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Olvastad az én leírásom? Egyértelműen megmondom nekik, hogy én Nem szeretnék ismerkedni. Ebben kérem szépen hol van az, hogy én kéretem magam?
2014. máj. 15. 16:18
 14/57 anonim ***** válasza:
Szóval nem érted meg hogy a nem szeretnék ismerkedni nem egyenlő azzal hogy nem szopnálak le ma este.
2014. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
67%

#12 Te bolond vagy.

Pontosan az ilyenek miatt van a nőknek annyi problémájuk. A kisfiúknak meg kellene tanítani, hogy az univerzum válasza az óhajaikra a NEM. A NEM pedig mindig NEM-et jelent.

Annyira tiszteletlen dög vagy, hogy nem vagy képes elviselni, ha valaki nem érdeklődik irántad, magyarázatokat meg indokokat kreálsz a semmiből, tovább idegesíted a nőket, még akkor is, miután HÁROMSZOR küldtek el, aztán ha esetleg durvák veled, akkor meg vinnyogsz, hogy a nők milyen szemetek és te folyton csak a barátzónában kötsz ki.

Ha valaki nemet mond, akkor azt tökös pasi módjára elfogadod és máshol keresgélsz.

Az, hogy valakinek van párja nem nagyobb indok arra, hogy leakadj róla, mint az, hogy maga az illető nem találja érdekesnek a társaságod.

2014. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
A "nem szeretnék ismerkedni" a barátságos szinonimája annak, hogy "hagyj békén, kopj le, nem érdekelsz". És ebbe beletartozik, hogy nem, nem szopnálak le ma este.
2014. máj. 15. 16:25
 17/57 anonim ***** válasza:
9%

12. vagyok.

Kérlek küld el Nobel-díjra a tanulmányod amiben megfejted a női lelket.

2014. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
91%
16: kar, hogy a kerdezo kommentjeit nem lehet felszavazni :D
2014. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
mert az érdeklődés felkelthető
2014. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
#19 Nem, kedvesem. Ha valakit elküldök azt okkal küldöm el. Őszinte és egyenes ember lévén nem járatom a bolondját a férfiakkal. Ha potenciális versenyzőjelölt, éreztetem vele. Ha nem tetszik, nem vagyok kíváncsi rá, megmondom neki. Így próbálom elkerülni az esetleges félreértéseket. De mint láthatod...
2014. máj. 15. 16:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!