Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mennyire igaz ez az itt...

Vajon mennyire igaz ez az itt garázdálkodó prüncsillákra?

Figyelt kérdés

A modorosblog omegahím leírása következik:

"A valóságban viszont vékonydongájú (vagy pufi - de nem pufi doctus, hanem pufi natus*), enyhén kopaszodó forma, aki kínai pólót vagy kockás inget visel, és összerezzen, hogyha rákiabálnak. Anyagi erőforrásai sokszor korlátozottak; mondanom sem kell, hogy lúzerségét is ezzel magyarázza, egyszersmind filippikákat dörögve az anyagias ribik ellen. A legtöbbször még tanul, ez esetben még nem röppent ki a családi fészekből. Ha már végzett, akkor túlnyomórészt műszaki vonalon mozog; ha nem jön össze a diploma, akkor szórakoztatóelektronikával vagy informatikával foglalkozó kiskereskedelmi egységekben lel otthonra, mint értékesítő (ahol is nagy hasznát veszi remek kommunikációs készségeinek).


Ha csajozni próbál, a frusztrált omegahím az Aranyos Srác stratégiáival támad. (Természetesen nem minden Aranyos Srác frusztrált omegahím is egyben.) A csajok figyelmét tehát az érzékenysége és a belső értékei felé tereli. Külseje (vélt) fogyatékosságaival fájdalmasan tisztában van, ugyanakkor szilárd meggyőződése, hogy jobb fej, JOBB EMBER, és, nem utolsósorban, OKOSABB, mint a többi hím. Azért is gondolhatja így, mert többnyire diplomás, méghozzá egy olyan egyetemen szerzett másztert, amit neked, kedves Olvasó, esélyed sem lenne elvégezni. Nem ritka jelenség továbbá, hogy omegahímünk a csajospasis blogok mellett autós, kütyüs, netán politikai blogon is osztja az észt, nagyjából hasonló vitakultúrával, mint az előbbieken."



2014. máj. 14. 13:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

17:24, attól hogy reagálok rá (bár az eredeti cikk arra se igen méltó), már egyenes következtetés hogy magamra is vettem? Fuck logic :D

A cikknek körülbelül afelé konvergál a valóságtartalma, mint amikor valamelyik tébolyodott Ezós kitalálta hogy a Föld belül üreges, nem forog hanem egyhelyben áll, odalenn laknak a kakamatyik és gravitáció sem létezik. Pár naiv kisbirkából biztos kakamatyi-hívő lesz a teória hallatán, a többség azonban tisztában van a realitásokkal, és elnéző mosoly kíséretében a piros X-re kattint, aztán megy Dűnézni egyet.


És egyébként is: amikor meg titeket vádolnak és ekéznek (hozzáteszem jogosan), tíz percen belül jön a turbófeminista szüfrazsettek sonderkommandója, és dörgedelmes virtuális rikácsokkal adja tudtunkra a nemtetszését. Tehát neked akkor SZABAD, vagy hogy is van ez? :DDDD

2014. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

Amikor jogosan ekéznek valakiket-amikre te gondolsz, azokra rendszeresen nem kommentelek, mivel nem veszem magamra, szóval nekem teljesen mindegy, hogy egy adag tejbepapi mit gondol egy adag HP-ről, komolyan...


Az általad használt szavaknak mindegyikével tisztában vagy? Mármint, hogy mit csinál egy feminista, kik voltak a szüfrazsettek, vagy hogy maga ez a szó honnan ered... Csak érdeklődöm.

2014. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Pont nemrég töröltek egy kérdést, ami remek példa lett volna a számodra, a kérdező gyakorlatilag elszidta minden nő anyját, mert ő nem találta az igazit, viszont a kérdésben csak a cicababákról írt és a róluk alkotott kép alapján formált véleményt a teljes női szakaszról, megjegyzem tévesen. De még azt is megkockáztatom, hogy cicababa és cicababa közt is van különbség.

Ilyenkor mindig elcsodálkozom, hogy másoknak milyen fekete-fehér 2 dimenziós világuk van.

2014. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

19:09, tökéletesen tisztában vagyok, még a sonderkommandó jelentésével is. A gond ott van, hogy a mai felvilágosult XXI. századi nők igen önkényesen értelmezik a feminizmus fogalmát, és azt képzelik (bocsánat, kéBzelik!!!!) hogy akkor nekik már mindent szabad...

Nem mi tehetünk róla hogy mostanság egyre pejoratívabb értelmet nyer ez a szó.


Cicababa és cicababa közt soha nem teszek különbséget. Mind fennhordja az orrát, mind felszínes, és mind mélységesen ostoba.

2014. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
0%

Kár hogy így gondolod, mármint a cicababákról, én ismerek olyan cicababát is, aki most szerezte a mesterdiplomáját alkalmazott közgáz szakon külföldön, amúgy az iszlám bankrendszerből írta a diploma munkáját, az egyetemre már nem jár, de az intézmény vezetősége úgy gondolta, hogy a projectjét érdemes lenne bemutatni Pekingben is egy konferencián, ezért elküldték, mindent álltak neki.

A csajszi csak külsőre cicababa.


A feminizmust pedig szerintem csak a tudatlanok és ostobák használják pejoratívan, így próbálják meg sértegetni azokat a nőket, akiknek neadjisten határozott véleményük van gyakorlatilag mindenről. Szokás szerint ezek a pasik azok, akik válogatás nélkül utálják a nőket, de ilyenkor azon gondolkozom, ha ezek a pasik utálják a feministákat-és itt most a szó valódi értelmét értsd, nem az általad elképzeltet-akkor tulajdon képen mindenki mást is, beleértve a saját anyjukat.

2014. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Közgázdiplomát nem nagy was-ist-das szerezni, konkrétan annyit is ér hogy müzlisdoboz mellé osztogathatnák, legalábbis idehaza. Ha pedig egy csaj sikeres az egyetemen, többnyire nem az eszének köszönheti a dolgot, hanem mert az adjunktusai és professzorai férfiak.


Persze van kivétel is, de egy cicababáról valahogy,valamiért ezt nem tudom elképzelni. Azonkívül meg, attól, hogy van diplomája, és tényleg intelligens, emberileg és érzelmileg simán lehet egy utolsó, medúza gerincű, megvetésre méltó szaralak. A diploma semmire sem biztosíték.


A pasik nem azért utálják "válogatás nélkül" a nőket, mert ez nekik olyan nagyonnagyon jó. A nyomorék trollokat ne számoljuk ide, mert bőven van nyomorék életképtelen troll férfiban is, nőben is. A nőutálat valaminek az egyenes következménye, és mivel egyre több ilyen jellegű kérdés van, mindez úgy hogy fogalmuk sincs az egyes kérdezőknek, hogy mit írt előtte a másik, valószínűnek tartom hogy van igazuk sok dologban.

2014. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
50es, 26 évesen ne osszad ekkora arccal az észt, abból még könnyen lehet kudarc! :D
2014. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

Azért szépen elítéltél valakit, akit nem ismersz, csak két tényt tudsz róla. Ez valahol nekem is elég agyatlannak tűnik, de biztos én gondolom rosszul, mert nő vagyok.


Bármennyire is furcsa, azért van kevesebb férfiellenes kérdés, mert a nők valahol még tényleg reménykednek, hogy vannak normális férfiak. Az előbb akartam neked írni, hogy szívesen folytatnám ezt a vitát privátban, csak hogy ne offoljuk szét ezt a topicot, de érdeklődésemet vesztettem az előbbi megnyilvánulásod alapján. Szóval én itt le is zárom. Akik pedig ész nélkül utálják a másikat, azokról az a véleményem, hogy nem is érdemelnek több örömöt. Szívesen meghagyom nekik.

2014. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

20:24, bizonyára megvan ennek a közfelfogásnak az oka. A cicababákról a nagytöbbség valamiért nem azt feltételezi hogy többdiplomás, hat nyelven beszélő, őszinte szeretetre képes, monogám nők. Gondoskodtak róla hogy ne ez a kép alakuljon ki róluk a köztudatban. Lehet hogy sztereotip gondolkodás, de hogy van benne igazság, az elvitathatatlan.

Azt is odaírtam szépen, 12-es betűmérettel mint a többi részt, hogy vannak kivételek, akinek nem inge, nem veszi magára.


Férfiellenes kérdés pedig azért van kevesebb, mert a nőknek minden ujjukra akad 10-20 pasi, ergo ha csalódnak is egyikben-másikban ,van bőséggel utánpótlás, aki meg nem felel meg a Pasi Editor 2.0-ban összeollózott eszményképnek, azt ígyis-úgyis levegőnek nézik. De ne aggódj, cotcoton meg feminán bőséggel van szemétpasikat ekéző bullshit, a modorosblogon épp tegnap olvastam egy ilyen témájú épületes baromságot egy fanatikus turbófeministától, aki ráadásul megszállottan gyűlöli a mérnököket is. A kis szösszeneteimből meg az is kiderülhetett, hogy nem "ész nélkül" gyűlölködök, de már megszoktam hogy a nők szelektíven fogadják el az érvelést, ami nem őket igazolja, azt nem veszik figyelembe. A lepontozgatás az egyetlen "döntő" érvük, sajnálatos módon az nékem is megy...

2014. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Az ész nélkül gyűlölködést nem rád értettem, nem értem miért vetted magadra, a cotcot meg femina nem az én világom, nem szeretem a női magazinokat, ha veszek is párat, akkor tipikus divatlapokat veszek és azokat is csak akkor, ha olyan a képanyag, ami nekem tetszik, szeretem ezeket kivágni és könyvben gyűjteni.

A lepontozásról meg annyit, hogy amint látod az én válaszaim is le lettek, pedig én egyik gombhoz sem nyúltam.

Egyébként nem hiszem, hogy létezik olyan, hogy eszménykép. Legalábbis ha magamból indulok ki, sosem úgy álltam neki a párkapcsolat keresésnek, hogy ha valaki belefér a sablonba akkor azt elfogadom, a többi pedig a maradék, mivel sablon se volt soha. Ha valaki megfogott, akkor azzal voltam, aki pedig nem, azzal nem.

Nézd, látom, te csak támadni tudsz, pedig igyekeztem normális hangnemben írni, hogy véletlenül se sértselek meg semmivel, de látom, hogy ez nem sikerült, szóval ezt én itt tényleg abba hagyom, mert annak, hogy te belémkötsz, én meg védekezek, nem látom értelmét és amúgy sem szeretem az ilyen embereket. Szép estét.

2014. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!