Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mennyire igaz ez az itt...

Vajon mennyire igaz ez az itt garázdálkodó prüncsillákra?

Figyelt kérdés

A modorosblog omegahím leírása következik:

"A valóságban viszont vékonydongájú (vagy pufi - de nem pufi doctus, hanem pufi natus*), enyhén kopaszodó forma, aki kínai pólót vagy kockás inget visel, és összerezzen, hogyha rákiabálnak. Anyagi erőforrásai sokszor korlátozottak; mondanom sem kell, hogy lúzerségét is ezzel magyarázza, egyszersmind filippikákat dörögve az anyagias ribik ellen. A legtöbbször még tanul, ez esetben még nem röppent ki a családi fészekből. Ha már végzett, akkor túlnyomórészt műszaki vonalon mozog; ha nem jön össze a diploma, akkor szórakoztatóelektronikával vagy informatikával foglalkozó kiskereskedelmi egységekben lel otthonra, mint értékesítő (ahol is nagy hasznát veszi remek kommunikációs készségeinek).


Ha csajozni próbál, a frusztrált omegahím az Aranyos Srác stratégiáival támad. (Természetesen nem minden Aranyos Srác frusztrált omegahím is egyben.) A csajok figyelmét tehát az érzékenysége és a belső értékei felé tereli. Külseje (vélt) fogyatékosságaival fájdalmasan tisztában van, ugyanakkor szilárd meggyőződése, hogy jobb fej, JOBB EMBER, és, nem utolsósorban, OKOSABB, mint a többi hím. Azért is gondolhatja így, mert többnyire diplomás, méghozzá egy olyan egyetemen szerzett másztert, amit neked, kedves Olvasó, esélyed sem lenne elvégezni. Nem ritka jelenség továbbá, hogy omegahímünk a csajospasis blogok mellett autós, kütyüs, netán politikai blogon is osztja az észt, nagyjából hasonló vitakultúrával, mint az előbbieken."



2014. máj. 14. 13:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
Nehezemre esik értelmezni a kérdést.
2014. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
A kérdés: mennyire helytálló az omegahím alábbi leírása?
2014. máj. 14. 13:22
 3/63 anonim ***** válasza:
1etértek
2014. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
A második rész tekintetében teljesen. Én is megfigyeltem, hogy gyakoris terminológiában a "normális" és az "aranyos" szerencsétlent jelent. Azt viszont nem tudom, hogy az életben mivel foglalkoznak.
2014. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
rád biztosan igaz kérdező.
2014. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Ezt besz¤pt@d utolsó, én nő vagyok, és nem omeganő.
2014. máj. 14. 13:25
 7/63 anonim ***** válasza:
24%
A legroszab ha ezek véletlen becsajoznak
2014. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
nőnek nagyon frusztrált vagy. mensizel? :D
2014. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
32%
Ezt Te írtad/fogalmaztad? Eszméletlen jó, fasza írás. Gratulálok hozzá.
2014. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy frusztrált vagyok? Az igaz, hogy fárasztó, mikor bepróbálkozik a sok b@r¤marcú, lekoptatom, mert miért ne, aztán elhordanak minden k***@nak. De hát biztos csak abból indulnak ki, amit otthon látnak.
2014. máj. 14. 13:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!