Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mennyire igaz ez az itt...

Vajon mennyire igaz ez az itt garázdálkodó prüncsillákra?

Figyelt kérdés

A modorosblog omegahím leírása következik:

"A valóságban viszont vékonydongájú (vagy pufi - de nem pufi doctus, hanem pufi natus*), enyhén kopaszodó forma, aki kínai pólót vagy kockás inget visel, és összerezzen, hogyha rákiabálnak. Anyagi erőforrásai sokszor korlátozottak; mondanom sem kell, hogy lúzerségét is ezzel magyarázza, egyszersmind filippikákat dörögve az anyagias ribik ellen. A legtöbbször még tanul, ez esetben még nem röppent ki a családi fészekből. Ha már végzett, akkor túlnyomórészt műszaki vonalon mozog; ha nem jön össze a diploma, akkor szórakoztatóelektronikával vagy informatikával foglalkozó kiskereskedelmi egységekben lel otthonra, mint értékesítő (ahol is nagy hasznát veszi remek kommunikációs készségeinek).


Ha csajozni próbál, a frusztrált omegahím az Aranyos Srác stratégiáival támad. (Természetesen nem minden Aranyos Srác frusztrált omegahím is egyben.) A csajok figyelmét tehát az érzékenysége és a belső értékei felé tereli. Külseje (vélt) fogyatékosságaival fájdalmasan tisztában van, ugyanakkor szilárd meggyőződése, hogy jobb fej, JOBB EMBER, és, nem utolsósorban, OKOSABB, mint a többi hím. Azért is gondolhatja így, mert többnyire diplomás, méghozzá egy olyan egyetemen szerzett másztert, amit neked, kedves Olvasó, esélyed sem lenne elvégezni. Nem ritka jelenség továbbá, hogy omegahímünk a csajospasis blogok mellett autós, kütyüs, netán politikai blogon is osztja az észt, nagyjából hasonló vitakultúrával, mint az előbbieken."



2014. máj. 14. 13:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Nem, ez a modorosblog leírása, de teljes mértékben egyet értek vele.
2014. máj. 14. 13:37
 12/63 anonim ***** válasza:
nem tudom, én nem próbálkozom be senkinél. biztosan mert jól nézek ki
2014. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
92%

Ez kérlekszépen egy rakás bullshit. A készítője meg ostobább mint hat pár rendőrcsizma.


"A valóságban viszont vékonydongájú (vagy pufi - de nem pufi doctus, hanem pufi natus*)"


Aha, tehát ha vékony, az a baj, ha meg nagydarab akkor meg az :D van sapka-nincs sapka.


"enyhén kopaszodó forma"


Megvan minden szál hajam, köszszépen.


"kínai pólót vagy kockás inget visel, és összerezzen"


Militarista boltban vásárolok, az ingeket ki nem állhatom. Na, a modorosbullshitblog gyorsan találjon ki erre is valami bugyuta sztereotípiát, gyorsangyorsan!


"összerezzen, hogyha rákiabálnak."


Simán visszaordibálok helyből. Ha meg olyan kiabál, akkor konkrétan leszarom.


"mondanom sem kell, hogy lúzerségét is ezzel magyarázza, egyszersmind filippikákat dörögve az anyagias ribik ellen."


Ajjajj, valakinek nagyon fájt itt az igazság!

Ez olyan mintha az égre mondanám hogy kék.


"A legtöbbször még tanul, ez esetben még nem röppent ki a családi fészekből."


Tanul igen, hogy legyen valamiféle megélhetése. Sajna nekik nem olyan könnyű a dolog hogy kiállnak a sarokra.


"Ha már végzett, akkor túlnyomórészt műszaki vonalon mozog; ha nem jön össze a diploma, akkor szórakoztatóelektronikával vagy informatikával foglalkozó kiskereskedelmi egységekben lel otthonra, mint értékesítő"


Értem, tehát aki mérnök, programozó, grafikus, gépésztechnikus, villamosipari szakember, számítógépszervizes, neadj'Isten gyakorlati vagy elméleti fizikus, az lúzer meg nyomorék :DDD Akkor kik számítanak alfahímnek? A büfészakdiplomás jogászok és közgazdászok? :DDDDDD LOLWUT


"A csajok figyelmét tehát az érzékenysége és a belső értékei felé tereli."


Az meg sem fordult a bejegyzés szerzőjének fejében, hogy gyárilag rendes, és tisztelettudó, nem a hülye 3,14csák kedvéért lesz ilyen? Vagy manapság aki tisztelettudó és becsületes, az megvetendő? Magyarország én így szeretlek...


"Külseje (vélt) fogyatékosságaival fájdalmasan tisztában van, ugyanakkor szilárd meggyőződése, hogy jobb fej, JOBB EMBER, és, nem utolsósorban, OKOSABB, mint a többi hím."


Van önkritikája. Ez a csajokra is bőségesen ráférne.

Ez meg hogy jobb fej-jobb ember, nettó baromság. Elég csak a GYK-n szétnézni, egyik "prüncsilla" se állított ilyet magáról soha. Hogy okosabb, az viszont stimmel.


"Azért is gondolhatja így, mert többnyire diplomás, méghozzá egy olyan egyetemen szerzett másztert, amit neked, kedves Olvasó, esélyed sem lenne elvégezni."


SZVSZ aki elvégez egy nívós egyetemen egy mérnökit, és diplomát szerzett, az egyáltalán nem negatív tulajdonság. Mégis akkor mi számít alfahímesnek? Támasztani a lapát nyelét egy építkezésen, szívni a szűrötlen Fecskéket szakadt munkagatyában és turhafelkrákogások közepette vedelni üvegszámra a Kőbányászt? :DDD


"Nem ritka jelenség továbbá, hogy omegahímünk a csajospasis blogok mellett autós, kütyüs, netán politikai blogon is osztja az észt, nagyjából hasonló vitakultúrával, mint az előbbieken."


Szabad a véleménynyilvánítás. Persze aki teli torokból anyázik a fórumon az A-OK, de ha egy "omegahím" ír valami bejegyzést,az fúj monnyonle köpköpköp :D


Remélem ezt az emeletes ökörséget a szerző se gondolta komolyan...

2014. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:

Nem ismerem azokat, akik ide írnak, de a való életből ismerős a típus.

Hozzátenném még, hogy erőteljesen hangoztatják, hogy nekik nem számít a külső, nem úgy mint a felszínes női társasdalomnak (akik közül néhányan merészelnek jóképű, izmos, magas férfiról álmodozni). Őket szinte kizárólag a belső érdekli. Külsőleg csak egyetlen aprócska elvárásuk van: a választottjuk legyen szép, csinos, karcsú, nőies megjelenésű, smink nélkül a maga természetes valójában hasonlítson a kedvenc modelljükhöz, akinek a képét a múlt héten kaparták le valahonnan a netről. De ez ugyebár semmiség, bármelyik nő lehet ilyen egy icipici erőfeszítéssel. Nem úgy, mint ők, akik vért izzadva sem tudnak normális külsőt varázsolni maguknak, mert náluk ez természetesen genetika... :)

2014. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
Jogász vagyok, és rohadtul nem büfészak, kedves utolsó előtti... Amúgy van igazság az írásban, mint már kifejtettem, de nagyon bölcsészszagú a megfogalmazás.
2014. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 Wadmalac ***** válasza:

"A valóságban viszont vékonydongájú"

nem

"(vagy pufi - de nem pufi doctus, hanem pufi natus*)"

igen

"enyhén kopaszodó forma,"

igen

"aki kínai pólót vagy kockás inget visel,"

néha igen

"és összerezzen, hogyha rákiabálnak."

nem, de pofon jár érte

"Anyagi erőforrásai sokszor korlátozottak;"

"mondanom sem kell, hogy lúzerségét is ezzel magyarázza,"

lúzer ám a ....

"egyszersmind filippikákat dörögve az anyagias ribik ellen."

teljesen jogosan. :D

"A legtöbbször még tanul, ez esetben még nem röppent ki a családi fészekből."

nem

"Ha már végzett, akkor túlnyomórészt műszaki vonalon mozog; ha nem jön össze a diploma, akkor szórakoztatóelektronikával vagy informatikával foglalkozó kiskereskedelmi egységekben lel otthonra, mint értékesítő (ahol is nagy hasznát veszi remek kommunikációs készségeinek)."

igen

"Ha csajozni próbál, a frusztrált omegahím az Aranyos Srác stratégiáival támad."

nem. Én tényleg aranyos vagyok. :D

"(Természetesen nem minden Aranyos Srác frusztrált omegahím is egyben.)"

nem hát. :D

"A csajok figyelmét tehát az érzékenysége és a belső értékei felé tereli."

jóhogy. Nézi bárki tud, gondolkodni sokkal kevesebben.

"Külseje (vélt) fogyatékosságaival fájdalmasan tisztában van,"

igen és lexarom

"ugyanakkor szilárd meggyőződése, hogy jobb fej, JOBB EMBER, és, nem utolsósorban, OKOSABB, mint a többi hím."

tisztelet a kivételnek, de igen. :D

"Azért is gondolhatja így, mert többnyire diplomás, méghozzá egy olyan egyetemen szerzett másztert, amit neked, kedves Olvasó, esélyed sem lenne elvégezni."

akkor talán jogos, nem? :D

"Nem ritka jelenség továbbá, hogy omegahímünk a csajospasis blogok"

nem

"mellett autós, kütyüs,"

igen

"netán politikai blogon is osztja az észt,"

isten ments

"nagyjából hasonló vitakultúrával, mint az előbbieken."

egen. Persze hogy ugyanolyannal, csak ez még nem jelent negatívat. A skizofrének váltogatnak stílust.


Az igenek én vagyok, a nemek meg nem.

Ezért látható, hogy az összes ilyen leírás csal. Csak aki vázlatosan nézi, az csak azt látja, hogy jé, ez is igaz, az is és nem veszi észre, mennyi minden meg nem igaz.

Na ezek, akik ezt lenyelik, hiszik el a horoszkópokat is. :)

Szóval a leírás nem buta, csak nem tényszerű és nem objektív, hanem szándékoltan negatív előítéletes.

Az ilyesmi egyébként poénból szokott készülni, nem kell vér komolyan venni.

2014. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:

13:49, jól van, írhattam volna mást is igazad van,a jogász-közgazdászt azért írtam mert egyetlen ismerősöm se tudott ilyen pályán elhelyezkedni (futószallagmelót vállaltak be végül), de a bölcsészetet is írhattam volna ugyanúgy.

Nem értem a modoros bullshit-blognak mi a baja a mérnökökkel. A szerzőjét kibszták a BME-ről mint macskát szarni, vagy mi ez a hihetetlen gyűlöletmantra az elektronikával foglalkozók ellen???

2014. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 Wadmalac ***** válasza:
88%

#13: vigyorogva végigbólogattam. :D

Külön piros pont a 3,14csákért. :D

2014. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 Wadmalac ***** válasza:

#14: Képzeld, én szoktam találkozni olyan lányokkal, akik talán nem indulhatnak csípőből egy modellversenyen, de intelligensek, stílusuk van és (részben ettől) igenis csinosak. Sőt az intelligenciának igenis van szexepilje.

Az agy hiánya viszont lelohasztó.

Szóval, gumibabát lehet megkívánni, de megszeretni nem.

Nem, az értelmesnek nevezhető pasik nem vágynak üresfejű dekorcicákra. Max ideiglenes mobilbútornak. :D

2014. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Tehát akkor itt minden jelen lévő férf... bocsánat a férfiaktól, pasi az omegahím kategóriába sorolja magát. Nagyon jó, legalább tisztában vagytok magatokkal. Így viszont az érvelésetek csak valamiféle vergődés a valóság ellen, tehát nem érvényes.
2014. máj. 14. 14:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!