Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mennyire igaz ez az itt...

Vajon mennyire igaz ez az itt garázdálkodó prüncsillákra?

Figyelt kérdés

A modorosblog omegahím leírása következik:

"A valóságban viszont vékonydongájú (vagy pufi - de nem pufi doctus, hanem pufi natus*), enyhén kopaszodó forma, aki kínai pólót vagy kockás inget visel, és összerezzen, hogyha rákiabálnak. Anyagi erőforrásai sokszor korlátozottak; mondanom sem kell, hogy lúzerségét is ezzel magyarázza, egyszersmind filippikákat dörögve az anyagias ribik ellen. A legtöbbször még tanul, ez esetben még nem röppent ki a családi fészekből. Ha már végzett, akkor túlnyomórészt műszaki vonalon mozog; ha nem jön össze a diploma, akkor szórakoztatóelektronikával vagy informatikával foglalkozó kiskereskedelmi egységekben lel otthonra, mint értékesítő (ahol is nagy hasznát veszi remek kommunikációs készségeinek).


Ha csajozni próbál, a frusztrált omegahím az Aranyos Srác stratégiáival támad. (Természetesen nem minden Aranyos Srác frusztrált omegahím is egyben.) A csajok figyelmét tehát az érzékenysége és a belső értékei felé tereli. Külseje (vélt) fogyatékosságaival fájdalmasan tisztában van, ugyanakkor szilárd meggyőződése, hogy jobb fej, JOBB EMBER, és, nem utolsósorban, OKOSABB, mint a többi hím. Azért is gondolhatja így, mert többnyire diplomás, méghozzá egy olyan egyetemen szerzett másztert, amit neked, kedves Olvasó, esélyed sem lenne elvégezni. Nem ritka jelenség továbbá, hogy omegahímünk a csajospasis blogok mellett autós, kütyüs, netán politikai blogon is osztja az észt, nagyjából hasonló vitakultúrával, mint az előbbieken."



2014. máj. 14. 13:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem arról szól, hogy ki mit vesz magára. Soha nem érdekelt, hogy mit gondolnak rólam mások, vagy arról amit csinálok. Nincs szükségem se pozitív megerősítésre /köszönöm szépen van elég egóm/ se építő kritikára /mert úgyse változtatok semmin/.


Viszont az, hogy minden informatikust, mérnököt, tudóst egy kalap alá vesztek elég szánalmas. Én se ri.bancozok le minden modellt, mert ismerek olyat, aki az volt és tudom, hogy milyen. Sajnálom, hogy csak ennyit látsz azokból az emberekből, akik az eszükkel dolgoznak, de hidd el, nem mindenkiből néznéd ki, mivel foglalkozik.


Rólam első ránézésre soha nem hiszik el, hogy ipari-informatika szakon vagyok, bár lehet a kicsit sittes beütésű külső teszi. :D De hidd el, legalább senki nem ordít rám, sőt sokan még el is kerülnek... Ugyan egyáltalán nem tartom magam jobb embernek másoknál, sőt... de, hogy többet a látok a világból, mint sokan mások, az biztos. Bár ez nem okosság csak nyitott elméjűséget jelent.


Valójában ideje lenne felfogni, hogy ez nem omega, -alfa hímségről szól. Attól, hogy valaki tisztában van a hiányosságaival még nem lesz omega hím, ahogy más se lesz alfa csak azért, mert ahhoz is hülye, hogy felfogja milyen hibái vannak... A gond ott kezdődik, hogy az egyik képtelen elfogadni, vagy tenni a problémái ellen, a másik meg azt se fogja fel, hogy léteznek. Sajnálatos módon egyik csoport se jobb a másiknál a szememben.


Az a legnagyobb gond, hogy még csak azt se látjátok, ami előttetek van, legyen szó a másikról, vagy saját magatokról. Az embereknek még mindig nagyon sokat kellene tanulniuk önmagukról és a körülöttük levő világról is, de egyszerűbb a tudatlanság és most nem az iskolákról beszélek. ;) Ha valaki igazán alfa /vezér, vezető stb./ akkor az már régen feldolgozta, hogy milyen hiányosságai vannak és vagy megszüntette őket, vagy az előnyére fordította és elfogadta önmagát olyannak, amilyen. Ezek az emberek lesznek általában azok, akik tényleg vezető szerepet töltenek be, legyen akár férfi, akár nő és most nem arról van szó, hogy milliomos igazgató valamilyen cégnél. :)


De lehet, hogy az egész csak hülyeség, mert hát ugye az informatikus az csak lényegtelen porszem... de azért megnéznék egy világot gondolkodó emberek nélkül, bár nem kell rá sokat várni azok alapján, amit odakint látok minden nap.

26/F

2014. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:

14:50 :D ebben van valami, komolyan érdekelne, hogy gondolkodó emberek nélkül meddig vegetálna el a világ.

Egyébként erre durván ráhibáztál: az alfahímek (pláne az önjelölt alfahímek) ahhoz is ostobák hogy felfogják, milyen hibáik vannak, vagy soha nem is vett róluk tudomást, hisz ő maga a Mr. Tökéletes ugye.

2014. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
Ez egy rakás szar, nem az igazság!
2014. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 Wadmalac ***** válasza:
90%

"Ugyanis az omagahím attól omegahím, hogy csajozna, csak nem jön neki össze, mert kevés ehhez."

Látod, elvagy a skatulyáiddal.

Amint valaki reagál, ráhúzod a kérdésindító leírást, pedig simán kiderült a hozzászólókról (jé, neked nem?:D), hogy nem lehet őket a leírásba skatulyázni, csak lázadnak az idealizált férfi álomfigura ellen.

Pedig egyáltalán nem biztos, hogy te épp jobb nő vagy, mint bármelyik ide kommentelő pasi barátnője.

Persze egyértelműen az enyém itt és most és nekem a legjobb nő a világon. :D

2014. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 Wadmalac ***** válasza:

"csak tudok értelmezni egy leírt szöveget"

És amit sikerül megérteni, azt bibliának veszed.

Pedig lehet, hogy

1. aki írta, humornak szánta

2. aki írta, be van savanyodva, mint az ecetes citrom

3. aki írta, végtelenül sablonos személyiség, de az egója szerinte döntőbírává emeli

4. aki írta, buta

Ha betű szerint benyeled és az első arrea járókra megpróbálod ráerőltetni, az legalább akkora hiba, mintha nem értenéd.

2014. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Wadmalac: Épp hogy ti találjátok ki ezt az idealizált álomférfit, mert abban a percben, hogy kiderül rólam, hogy nem az ideálnak megfelelő férfiakat részesítem előnyben, rögtön jönnek a megalázó megjegyzések, hogy én nem vagyok normális, mocsok, k***@ vagyok, és hogy akik nekem tetszenek, nem is férfiak, nem is emberek, hanem kis izék. Pontosan, hogy ti gerjesztitek legjobban ezt az álompasi feszkót, és ti néztek le, aláztok meg, tapostok a sárba mindenkit, aki ennek a hülyeségnek nem felel meg.
2014. máj. 14. 15:03
 37/63 anonim ***** válasza:
Aki ezt írta, azt megbuktatom, és felnőtt korában majd wc pucolással keresheti a kenyerét.:) Ja nálam mindenki lúzer, aki nem tud 120 km/h-val futni, tehát az emberiség ahogy van lúzer, a gepárd a menő.
2014. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:
Nem veszem én Szentírásnak, csak mélységesen egyetértek vele, mert személyesen tapasztaltam, hogy nagyrészt igaz, amit leírtak.
2014. máj. 14. 15:04
 39/63 anonim ***** válasza:
Kérdező elárulnád, hogy pontosan milyen férfiak is tetszenek?
2014. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Hogy aztán össznépileg gúnyt űzzetek belőlem?
2014. máj. 14. 15:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!