Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mennyire igaz ez az itt...

Vajon mennyire igaz ez az itt garázdálkodó prüncsillákra?

Figyelt kérdés

A modorosblog omegahím leírása következik:

"A valóságban viszont vékonydongájú (vagy pufi - de nem pufi doctus, hanem pufi natus*), enyhén kopaszodó forma, aki kínai pólót vagy kockás inget visel, és összerezzen, hogyha rákiabálnak. Anyagi erőforrásai sokszor korlátozottak; mondanom sem kell, hogy lúzerségét is ezzel magyarázza, egyszersmind filippikákat dörögve az anyagias ribik ellen. A legtöbbször még tanul, ez esetben még nem röppent ki a családi fészekből. Ha már végzett, akkor túlnyomórészt műszaki vonalon mozog; ha nem jön össze a diploma, akkor szórakoztatóelektronikával vagy informatikával foglalkozó kiskereskedelmi egységekben lel otthonra, mint értékesítő (ahol is nagy hasznát veszi remek kommunikációs készségeinek).


Ha csajozni próbál, a frusztrált omegahím az Aranyos Srác stratégiáival támad. (Természetesen nem minden Aranyos Srác frusztrált omegahím is egyben.) A csajok figyelmét tehát az érzékenysége és a belső értékei felé tereli. Külseje (vélt) fogyatékosságaival fájdalmasan tisztában van, ugyanakkor szilárd meggyőződése, hogy jobb fej, JOBB EMBER, és, nem utolsósorban, OKOSABB, mint a többi hím. Azért is gondolhatja így, mert többnyire diplomás, méghozzá egy olyan egyetemen szerzett másztert, amit neked, kedves Olvasó, esélyed sem lenne elvégezni. Nem ritka jelenség továbbá, hogy omegahímünk a csajospasis blogok mellett autós, kütyüs, netán politikai blogon is osztja az észt, nagyjából hasonló vitakultúrával, mint az előbbieken."



2014. máj. 14. 13:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

Kérdező :DDD akkor az vagyok, omegahím. Ha ettől nyugodtabban alszol,tessék. Mellesleg ha már itt tartunk, ti mivel is vagytok jobbak, hmmmöööö?


Afrancba, tudtam hogy kár volt emelt szintű mérnöki egyetemre jelentkezni, mehettem volna a szomszéd utcába az építkezésre segédmunkásnak, lapátolni, ezekszerint attól nedvesedik a bugyi :(


Vergődés a valóság ellen? Ti már csak tudjátok...


"hogy lúzerségét is ezzel magyarázza, egyszersmind filippikákat dörögve az anyagias ribik ellen"


Íme egy igen gyakori díszpéldánya a vergődésnek a valóság ellen. :D

2014. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
Komolyan van olyan, aki nekiállt mondatonként megcáfolni? :D
2014. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%

Bazzeeeeg, én jövő januárban diplomázok gépészmérnökként, ráadásul inget is szoktam hordani (bár nekem csíkos van meg sima, úgyhogy ez lehet nem számít. Most megvilágosodtam, hogy csak egy lúzer vagyok. :D Minden bizonnyal ha egy szabad bölcsész szakra megyek, hogy később a Mekiben dolgozhassak, akkor alfahím lennék. Na már mindegy.


Arra esetleg nincs valami, hogy mi van akkor ha zselézem a hajam, fekete zoknit meg boxeralsót hordok? :D Bár bizonyára ezek is a lúzerség jelei.


Csak a barátnőm meg ne lássa ezt a cikket, mert tuti elhagy. :(

2014. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 Wadmalac ***** válasza:
91%

Ez alapján elképzeltem az alfahím jellemzését. Naneeeeeem. Köszi. Az nem is akarok lenni.


"Tehát akkor itt minden jelen lévő férf... bocsánat a férfiaktól, pasi az omegahím kategóriába sorolja magát."

Grat az előítéletes, orrfennhordós hozzáálláshoz, meg a primitív skatulyázáshoz.

"az érvelésetek csak valamiféle vergődés a valóság ellen"

Nehhemmm. :D

Az érvelésünk érvelés a valóság MELLETT.

Te élsz álomvilágban.

A te pozitív alfahím álompárodat eddig csupán filmen láttam, Tony Starknak hívják.

Az élő kópiája, Elon Musk neked már tutira lúzer.

Ne izgulj, nem maradsz egyedül. A valódi, számodra is elérhető alfahím is létezik. Most nem ér épp rá mert herét vasaltat.

2014. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

Talált, süllyed? Vagy mért veszitek magatokra? Én aztán nem fogom a vállatokat veregetni, hogy ááá, nem vagy az!

Abban vagyunk jobbak, hogy nincs rátok szükségünk. Ugyanis az omagahím attól omegahím, hogy csajozna, csak nem jön neki össze, mert kevés ehhez. Én eleve nem is pasizok, ha tetszek valakinek, akkor hódítson meg. Esetleg én kezdeményezek az illetőnél, de nem fordulok ki emberi mivoltomból azért, mert épp valakinek nem kellettem. Majd fogok kelleni ezer másnak. Ez az élet rendje.

2014. máj. 14. 14:29
 26/63 A kérdező kommentje:
Nekem nem az alfahím kell. Nekem egy valójában is rendes, normális srác kell, nem olyan ál-aranyos, mint ahogy a cikkben is írják. Az alfák meg az omegahímek meg csak legyenek el egymással.
2014. máj. 14. 14:30
 27/63 anonim ***** válasza:
88%

Áh 14:26 ne keseregj, látod én is lúzer nyomi vagyok :(

Kíváncsi vagyok, szakmunkás szakmák közül mi van kikiáltva lúzernek. Kiket kell utálni? Szakácsok, cipészek, kályhások, kőművesek, asztalosok? Nemá hogy csak szegény mérnökök vannak kikiáltva első számű csajközellenségnek, legyen már még pár omegahím-szakma akiket le lehet nézni és gyűlölni lehet :$


Az élet pedig, ugyebár, szép.

2014. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Az omegahím van omegahímnek kikiáltva, nem a szakmája. Szövegértés!
2014. máj. 14. 14:39
 29/63 anonim ***** válasza:
Honnan tudod kérdező? Csak me' nekem egyre inkább úgy jön le, te vagy az eredeti szerző...
2014. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az eredeti szerző, csak tudok értelmezni egy leírt szöveget. Mert megtanultam rendesen olvasni. Sajnálom, hogy az anyanyelvi kultúra ebben az országban ennyire a béka segge alatt van.
2014. máj. 14. 14:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!