Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj ha olyan barátot szeretnék...

Baj ha olyan barátot szeretnék aki legalább áll úgy anyagilag mint én és jól is néz ki?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert a pénzéért szeretném, de egy kocsi és egy lakás minimum legyen. már kicsit elegem van abból, ha pl. neki nincs kocsija, a legutóbbi pasi megkérdezte hogy lemegyek-e érte Szolnokra (Bp-n lakom), mert ő nem akar vonatozni. hát azt hittem a pofám leszakad, még ígyis, hogy ő kérdezte.

A másik, meg azon kaptam magam ha olyan valakivel randizom, aki nincs anyagilag eleresztve, egy idő után magyarázkodni kezdek, miért veszek drága dolgokat, miért megyek milánóba vásárolni, ilyenek.

Meg hát elvárnám, hogy az első randikon, amíg ismerkedünk ő hívjon meg színházba, vacsizni, stb. Erre meg legutóbbi 2. randin (első randin csak sétáltunk), mondtam hogy én ennék valamit (iskola után volt), mondta hogy nincs túl sok pénze, én mondtam hogy semmi gond, állom a részem. végül kiderült hogy a sajátját sem tudja fizetni, mert konkrétan 300 huf volt nála (30x pasinál!) És akkor még én kaptam meg tőle, hogy gazdag pasikat keresek, azért nem jó nekem ő -.-


2014. máj. 13. 22:57
1 2 3 4
 31/32 GipszI ***** válasza:
49%

Szia!


Kérdésedre válasz:

Attól (is) függ, hány éves vagy, hol laksz, milyen körökben mozogsz.

Alapvetően nincs azzal baj, ha magadhoz hasonlót keresel, de lássuk be a mai magyar valóságban kevesen szaladgálnak 20-30 évesen úgy hogy saját erőből rendelkeznek mindazzal, amit te elvársz (bocs ha az életkor-intervallumot rosszul lőttem be).

Személy szerint magasan a mai átlag felett (sőt még a te 'egyetemista' fizetésednél is jobban) keresek 28 évesen, de nekem sincs se lakásom, se kocsim (se jogsim még, valszeg ezért nincs autóm :) ). Ha valaki ilyen szinten tud keresni lehet jobb megoldásnak látja egy nem annyira likvid befektetés (mert lássuk be, a 10 millás lakás az elég nagy kiadást jelent) helyett az albérletet...

Az elvárásaid pl. az első randival kapcsolatban szintén normálisnak tekinthetők.

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy kerestél egyetemista éveid alatt annyit amennyit írtál.

De fel a fejjel! Lesz még sportkocsis-nembugyibanturkálós pasid, ne aggódj, türelem :)

2014. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Igen, baj, mert csak olyannal vagy hajlandó bármit is kezdeni. De tudod mit? Te legalább őszinte vagy, elismered hogy csak a pénze érdekel és más nem. A legtöbb lány még saját magának se képes ezt beismerni, nemhogy nekünk. Emberileg te sem vagy jobb náluk, de te legalább nem tagadsz és nem hazudozol...

Elvárásaid azok lehetnek dögivel persze, csak senki sem lesz akkora balek hogy teljesítse őket. Te meg majd 60 évesen kiégve gondolkozhatsz, hol bszarintottad el a dolgot :D


#21 meg kapta helyből a mínuszt az ostoba lózungjára.

2015. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!