Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Látta de nem ír vissza miért?...

Látta de nem ír vissza miért? Nem ismerem személyesen bejelöltem facebookon írtam neki kedvesen és normálisan de semmi legalább 4-szer írta ki hogy látta amiket írtam és nem értem miért nem válaszol! HELP!

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mert idegesíted
2014. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg sem kapja a leveled, és más valaki olvasgatja. Azért ha valakinek 4x írnak, és mind a 4-et látta, az mindig reakciózik. Akár tetszel-akár nem. Tehát reakció lett volna. De az, hogy semmit nem reagál az totál egyértelmű, hogy nem ő olvassa.
2014. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Majd ha úgy dönt, hogy itt az ideje válaszolni, akkor megteszi.

Mit rinyálsz?

2014. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
írtam neki hogy szia lenne kedved ismerkedni meg ilyenek és erre nem válaszolt láttam hogy fent van de nem válaszolt és másnap írtam hogy mi van de semmi csak azt írta ki hogy látta amúgy ez a srác egy net videós és mondta is a vidijében hogy nyugodtan jelöljük írjunk neki meg minden szóval nem tom :/
2014. máj. 3. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán mert nincs kedve ismerkedni? Hogy miért nem vet oda legalább egy "Nem."-et? Mert aztán a következő kérdés minden bizonnyal, a "Miért nem?" lenne, arra meg ember legyen a talpán, aki úgy tud válaszolni, hogy ne sértse meg a másikat és/vagy legyen "gonosz", válogatós liba.


Egyébként elárulná valaki, hogy mi az ördögért kell egyből így tapadni egy lányra?

2014. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyszer nem ír, egy dolog. Ha másodjára sem, akkor egyértelmű. Ha utána írsz, akkor benned van a hiba.
2014. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak írom hogy egy fiúról van szó és én lány vagyok...
2014. máj. 3. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor nem szóltam. ^^'
2014. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerinted egy ilyen net videós srácnak mennyi lehet a kis tini rajongó tábora? Nyilván nem te vagy az egyetlen gondolom, lehet hogy napjában kap vagy 100 ilyen levelet, ha meg annyira jó pasi, nyilván szétnéz a lehetséges kínálatban, és eldönti, hogy kit fog válaszra méltatni.... szóval lehet nem vagy elég jó nő neki, hogy kezdjen veled valamit, na meg lassan kezdesz kissé átkerülni a "zizis" kategóriába, hogy már négy levelet is küldtél neki....

Azt tudnám javasolni, hogy a való életben ismerkedj, még akkor is, ha a környékbeli pasik, nem olyan menőek, mint a videós srác.

2014. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!