Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj ha olyan barátot szeretnék...

Baj ha olyan barátot szeretnék aki legalább áll úgy anyagilag mint én és jól is néz ki?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert a pénzéért szeretném, de egy kocsi és egy lakás minimum legyen. már kicsit elegem van abból, ha pl. neki nincs kocsija, a legutóbbi pasi megkérdezte hogy lemegyek-e érte Szolnokra (Bp-n lakom), mert ő nem akar vonatozni. hát azt hittem a pofám leszakad, még ígyis, hogy ő kérdezte.

A másik, meg azon kaptam magam ha olyan valakivel randizom, aki nincs anyagilag eleresztve, egy idő után magyarázkodni kezdek, miért veszek drága dolgokat, miért megyek milánóba vásárolni, ilyenek.

Meg hát elvárnám, hogy az első randikon, amíg ismerkedünk ő hívjon meg színházba, vacsizni, stb. Erre meg legutóbbi 2. randin (első randin csak sétáltunk), mondtam hogy én ennék valamit (iskola után volt), mondta hogy nincs túl sok pénze, én mondtam hogy semmi gond, állom a részem. végül kiderült hogy a sajátját sem tudja fizetni, mert konkrétan 300 huf volt nála (30x pasinál!) És akkor még én kaptam meg tőle, hogy gazdag pasikat keresek, azért nem jó nekem ő -.-


2014. máj. 13. 22:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
te kis pénz hiéna
2014. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

jaj ismerős!


Szerintem nincs gond azzal, hogy ugyanolyan anyagi helyzetűt akarsz,mint amilyen te vagy...De sajnos elárulom,nehéz lesz ilyet találnod...

2014. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Nem baj. Csak hosszú távon nem kifizetődő funkcionális párt keresni. Már persze, ha a a boldogság a cél és nem csak egy társ a költségek finanszírozásában.
2014. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én pl sosem szeretem ha meghínak valamire, mert olykor úgy érzem tartozom és nekem az rossz érzés. De ha valaki élősködő azt nemszeretem, viszont ha valakinek tényleg kell pénz szivesen adok és ha tényleg úgy áll vissza sem kérem. De ez elég ritka dolog, mert a nemek általában fordítva szoktak lenni viszont így te is megérted, hogy miért szar érzés pár fiúnak aki nem olyan családból származik és ezért nem tud fenntartani 1 kapcsolatot. 18F
2014. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3: nem funkcionális párt keresek, de az anyagiak is számítanak. te is pénzből élsz, én is pénzből élek, de te se szívesen tartanál el valakit teljes mértékben (ha nő, ha pasi vagy).
2014. máj. 13. 23:08
 6/32 anonim ***** válasza:
Amíg nem jutsz olyan szintre hogy egy egyszerű kávézós-beszélgetős randit mar nem tudsz értékelni addig nem baj.
2014. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
keresgélj a köreidben. a gazdagok között. ott nem vagy elég jó nő? :D
2014. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

mondtam hogy én ennék valamit (iskola után volt)



még iskolába jársz? apu tömi a zsebed?

2014. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Pedig az alapján, hogy egy pasi annyira nem tartott, hogy felvonatozzon érted a Nyugatiba... Egészen biztos, hogy felületesen keresel társat és ezt a partnereid is érzik.
2014. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

6: 300ft-ból kávés-beszélgetős randi sem tud lenni. egyébként ha figyelmesen olvastad volna, látnád, hogy előtte volt egy randi, ahol csak sétáltunk, és mivel ott kellemesen éreztem magam, annak ellenére, hogy meg se kérdezte kérek-e valamit inni, lett 2. randi.

7. itt szó nem volt gazdagokról,többségük nagyképű és felszínes, én csak normális pasit szeretnék, aki havi pár ezer forintot ki tud adni a kapcsolatunkra, és nem engem akar kihasználni. az hogy meg megkérdőjelezed nem vagyok elég jó nő, elég nagy hiba :)

8: egyetemre járok, és nem tömi senki a zsebem, tudod elég jó munkám volt iskola mellett.

9. nem keresek sehogy se párt, az a szolnoki srác nem is látott rólam képet, én se róla, de találkozni akart úgyis, és bepróbálkozott ha már van kocsim, neki ne kelljen a vonatért fizetnie.

2014. máj. 13. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!