Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj ha olyan barátot szeretnék...

Baj ha olyan barátot szeretnék aki legalább áll úgy anyagilag mint én és jól is néz ki?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert a pénzéért szeretném, de egy kocsi és egy lakás minimum legyen. már kicsit elegem van abból, ha pl. neki nincs kocsija, a legutóbbi pasi megkérdezte hogy lemegyek-e érte Szolnokra (Bp-n lakom), mert ő nem akar vonatozni. hát azt hittem a pofám leszakad, még ígyis, hogy ő kérdezte.

A másik, meg azon kaptam magam ha olyan valakivel randizom, aki nincs anyagilag eleresztve, egy idő után magyarázkodni kezdek, miért veszek drága dolgokat, miért megyek milánóba vásárolni, ilyenek.

Meg hát elvárnám, hogy az első randikon, amíg ismerkedünk ő hívjon meg színházba, vacsizni, stb. Erre meg legutóbbi 2. randin (első randin csak sétáltunk), mondtam hogy én ennék valamit (iskola után volt), mondta hogy nincs túl sok pénze, én mondtam hogy semmi gond, állom a részem. végül kiderült hogy a sajátját sem tudja fizetni, mert konkrétan 300 huf volt nála (30x pasinál!) És akkor még én kaptam meg tőle, hogy gazdag pasikat keresek, azért nem jó nekem ő -.-


2014. máj. 13. 22:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nem a 300 Ft-os manuszra gondoltam konkr3tan :)

Csak arra hogy jogos elvárások amíg át nem fordulnak abba hogy te csakis a Gundelben vagy hajlandó vacsorázni 1. randin.

2014. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%

8: egyetemre járok, és nem tömi senki a zsebem, tudod elég jó munkám volt iskola mellett.



el is hiszem, hogy egyetem mellett már megkerested a lakásodra és autódra való pénzt! nem töm senki, csak egy parazita vagy apu pénzén aki többet vár el mint amit ő letesz az asztalra! a srácnak lehetett pénze, de direkt nem fizetett, mert anyagiasnak érzett

2014. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Akkor mégis milyen formában jött össze a "se én róla, se ő rólam kép, mégis találka", ha nem keresel? Valaki random rád írt sms-ben, vagy hogy? :)
2014. máj. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
nekem egy gyrosos büfé is megteszi :D de nem fogok 3-4 randin keresztül csak az autók között vagy parkokban sétálgatni, mire az 5. randin felmegyek hozzá. és ezt nem nagyképűségből írom.
2014. máj. 13. 23:31
 15/32 A kérdező kommentje:

12-es légyszíves parazitázzál mást. de egyébként ha annyira érdekel, az autóm 2 millió (használt), lakásom 9 millió volt. 11milla meg nem nagy összeg (ilyen viszonylatban)

13- olyan formában, hogy facebookon egy csoportból beszélgettünk (ha érdekel a csoport nevét is leírom, utána nézhetsz: el camino :D ), és nekem ott nem volt képem, pont a random jelölések miatt.

2014. máj. 13. 23:36
 16/32 anonim ***** válasza:
tehát 11 milliót alád rakott az apád, ami másnak 30 év gyűjtése. köszönjük, te mindent magadnak teremtettél meg :D
2014. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


3: nem funkcionális párt keresek, de az anyagiak is számítanak. te is pénzből élsz, én is pénzből élek, de te se szívesen tartanál el valakit teljes mértékben (ha nő, ha pasi vagy)



- te nem is tudsz senkit eltartani. ha nem nyom be apu jó állásba akkor fenntartani sem fogod tudni amid van :D


te is pénzből élsz - más pénzéből. elvárásod az van

2014. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak így nehéz. Engem is megszóltak már ezért, de könyörgöm... tiniként még vicces volt közösen összedobni a pénzt EGY kólára, aztán üldögélni a parkban a padon, de egy felnőtt, munkaképes és remélhetőleg dolgozó férfitól én is elvárom, hogy legalább saját magát képes legyen normális körülmények között eltartani. Nem kellenek drága ajándékok, vacsorák, semmi, de azért az alapvető szükségleteit legyen már képes kielégíteni... Nekem 19 éves korom óta (most vagyok 21) saját keresetem van, háztartást vezetek, beosztom a pénzt, és nem egy olyan nálam évekkel idősebb barátom volt már, akinél 2 napos kenyér parizerrel meg tablettás bor volt a vacsora, és még csak egy filmet sem tudtunk megnézni közben, mert nem fizette be a számlát... és persze mindig nekem kellett bejárnom busszal a városba... ez pedig szerintem baromira GÁZ. De persze én minden alkalommal szemet hunytam felette, mert szerettem az illetőt, még nyomorogva is. Ettől függetlenül baromira kellemetlen volt és nem ilyen jövőt szeretnék én sem.
2014. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

16-17: nektek tényleg ilyen gyenge a felfogásotok vagy csak a rosszindulat beszél belőletek? nem apámtól van a pénz. 2 évet dolgoztam érte, havi 600-at kerestem, de élnem is kellett valamiből (albérlet, étel), így maradt annyi. remélem kielégítő választ adtam. nagyon sajnálom ha esetleg nektek 30 év összeszedni egy lakásra valót, de azért nem kéne a másikat késsel szurkálni.

tipikus magyar mentalitás más pénztárcájában turkálni.

2014. máj. 13. 23:50
 20/32 anonim ***** válasza:
havi 600? mit dolgoztál? táncoltál? informatikus még nem lehetsz :D
2014. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!