Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj ha olyan barátot szeretnék...

Baj ha olyan barátot szeretnék aki legalább áll úgy anyagilag mint én és jól is néz ki?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert a pénzéért szeretném, de egy kocsi és egy lakás minimum legyen. már kicsit elegem van abból, ha pl. neki nincs kocsija, a legutóbbi pasi megkérdezte hogy lemegyek-e érte Szolnokra (Bp-n lakom), mert ő nem akar vonatozni. hát azt hittem a pofám leszakad, még ígyis, hogy ő kérdezte.

A másik, meg azon kaptam magam ha olyan valakivel randizom, aki nincs anyagilag eleresztve, egy idő után magyarázkodni kezdek, miért veszek drága dolgokat, miért megyek milánóba vásárolni, ilyenek.

Meg hát elvárnám, hogy az első randikon, amíg ismerkedünk ő hívjon meg színházba, vacsizni, stb. Erre meg legutóbbi 2. randin (első randin csak sétáltunk), mondtam hogy én ennék valamit (iskola után volt), mondta hogy nincs túl sok pénze, én mondtam hogy semmi gond, állom a részem. végül kiderült hogy a sajátját sem tudja fizetni, mert konkrétan 300 huf volt nála (30x pasinál!) És akkor még én kaptam meg tőle, hogy gazdag pasikat keresek, azért nem jó nekem ő -.-


2014. máj. 13. 22:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, miért kell ennyire gyalázni a kérdezőt, teljesen jogosak az igényei... mégis kit tudna meggyőzni egy olyan pasi, akinek még egy kávéra sincs pénze? Én 14 évesen már összekapartam a heti 1000 forint zsebpénzemből a vonatra és minden másra valót, ha valahova el akartam jutni. Ha valakinek felnőtt, dolgozó férfi létére nem telik még 1 üdítőre sem, az igenis egy balf**z és nyilvánvaló, hogy senki nem tervezne vele hosszú távra, nektek is csak a szátok nagy, de egy csóró pasival ti se jönnétek össze. Vagy esetleg a válaszolók mind lúzer csóró pasik, akik a kérdezőn akarnak bosszút állni a saját nyomorukért? Ratyik :D
2014. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nem baj, csak baromi nehéz

Az a pasi, aki lazán átruccan Milánóba vásárolni, az itthon számára aprópénzért kaphat csajokat tucatjával, akik lehet, hogy csak a pénzéért szeretik, de nem a bankkártyáját szopják.

Te meg csak egy lány vagy a sok közül, akinek ráadásul magasabbak az igényei. Végül is teljesen mindegy, hogy álomvilágban élsz, jogos igényeid vannak, vagy troll vagy, az általad felvázolt pasikból közel sincs annyi, mint a lányokból, akik őket keresik.

2014. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
21es sántít a történet nagyon. ennyi a gond
2014. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

szerintem 21-nél a pont. sajnos erre én is gondoltam, de nem mertem leírni, mert egyesek nekem estek volna :)

22: aki csajok tucatját akarja, olyan pasi akkor se kéne ha kacsalábonforgó kastélyban lakna. de úgy látom a lényeg, még mindig nem érthető; nem milliomos pasit keresek aki elvisz vásárolni, hanem aki meg tud hívni egy italra, múzeumba stb. Ezt meg ha valakinek van egy rendes munkája (netto 100.000 fizuval), a rezsi, étel fizetése mellett nem nehéz teljesíteni. Szerintem nincsenek nagy igényeim ilyen téren.

2014. máj. 14. 00:15
 25/32 anonim ***** válasza:

ez nem is az.


a többi viszont gyanús. privátban megírtam miért

2014. máj. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
problémák..
2014. máj. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A végén akkor oda lyukadtunk ki, hogy baj-e, ha ugyanazok az igényeid, mint minden más, normális nőnek. Erre a válasz nyilván az, hogy nem.


Viszont a kérdésed leírása alapján én még mindig nehezen hiszem el, hogy jó csatornák irányába vagy nyitott, ha ilyen férfit nehezedre esik találni. Főképp, hogy mint írtad, nem is kép alapján ítélsz.

Fura ez nekem, mert egy kicsinyes, szerencsétlen emberről elég hamar kiderül egy beszélgetés alatt is, hogy nem a legoptimálisabb partner.

2014. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ó de remek, már a friendzóne-ba is lóvé és sportkocsi kell?


Na párkapcsolati trollok, ilyenkor hol vagytok? Most ugassatok, zúgjanak azok a mantrák, tessék, cáfoljatok meg :DDD ostobák

2014. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

27: igen, nehéz olyat találni, aki ezek mellett még normális is és értelmes, és lehet vele komoly dolgokról beszélni, ad is magára, tisztálkodik rendesen, nem hiányzik az első fogaiból egy se (bár legjobb lenne ha minden foga meglenne), nem issza magát részegre minden nap, és nem feküdt le előttem 50x nővel, stb. Sajnos amiket írtam, azokra már mind volt példa.

Ha meg sportkocsival jön értem, akkor azt hiszi, hogy a randi után már a bugyimban turkálhat, és amikor mondtam hogy mi a helyzet, akkor konkrétan kirakott az utcán, és jöhettem haza taxival. Pedig normális, korrekt pasinak tűnt, virágot is hozott.

2014. máj. 14. 11:35
 30/32 anonim ***** válasza:
ezek minimális igények.
2014. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!