Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttatok már olyat itt az...

Láttatok már olyat itt az oldalon, hogy valaki gyk-s találkozót, sörözést vagy bármi egyéb programot próbált szervezni?

Figyelt kérdés

Minden este tele van az oldal ismerkedni vágyó, magányos, látványosan unatkozó emberekkel. Volt már rá példa, hogy valaki próbált valami programot szervezni ennek a közösségnek? És csak kíváncsiságból, ha valaki kiírna egy ilyet elgondolkodnál a részvételen, el mernél rá menni?

20/f



2014. máj. 9. 00:29
1 2 3 4 5
 41/45 Wadmalac ***** válasza:

"Én fiatal lány vagyok, és nem mennék, mert minden kiéhezett, szűz és magányos pasi megrohamozna."

Dehogyis. Csak én. :D


Egy high level discuss party jó lenne, válogatott csapattal. Általános tali kevésbéjó ötlet, egyes elmérgesedett szájkarate-páros esetleg megsöröskorsózná egymást.

Bár valószínű, hogy még a legvéresszájúbbak is moderálódnak némiképp élő kommunimkációban.

2014. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Költőnő? ***** válasza:
van pár ember, akire kíváncsi lennék, és van, akit már ismerek. Szűkebb körben akár még jó móka is lehetne, de sztem egy bizonyos szám felett hülyeség.
2014. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Nem hiszem... Ha nem lenne messze és nagyjából csak velem egykorúak lennének sem bíztos. Én ehhez túl paranoiás vagyok, csak valami nyilvános helyen. És nem olyan nagyon sok ember. De ezt nem össze-vissza, hanem akik a válaszaik alapján nagyjából hasonló érdeklődéskörüek, valószínüleg kijönnének egymással.

A kimemete nagyon az adott emberektől függ, amúgy erőltetettnek tünik. Ha elmennék is, nem barátkeresés céljából.

Vannak olyan emberek akikkel találkoznék személyesen is, de velük is előtte sokat beszéltem neten, különben random kettesben abszólut nem találkoznék senkivel.

Válaszolva a kérdésedre, ha most kiírnák hogy kinek van kedve találkozni x kor körül, nem jelentkeznék.

14/L

2014. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Ha lány lennék én sem mennék el, félnék a a kanos tinifiúk hordájától:D

Egyébként ha elég sokan jönnének el egy ilyenre, pont az lenne a jó. Lehetne klikkesedni, mindenki azokkal beszélgetne akik szimpatikusak, a selejt meg szépen kirostálódna.

2014. máj. 9. 22:06
 45/45 anonim ***** válasza:

Itt van mindenki 10-től 50-ig bíztos. És még kicsit felette is lehetnek :D

Sok szerencsét egy ilyen megszevezéséhez. Azért is lenne talán jó a több ember, mert úgy nagyobb bíztonságban érzi magát mindenki.

2014. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!