Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttatok már olyat itt az...

Láttatok már olyat itt az oldalon, hogy valaki gyk-s találkozót, sörözést vagy bármi egyéb programot próbált szervezni?

Figyelt kérdés

Minden este tele van az oldal ismerkedni vágyó, magányos, látványosan unatkozó emberekkel. Volt már rá példa, hogy valaki próbált valami programot szervezni ennek a közösségnek? És csak kíváncsiságból, ha valaki kiírna egy ilyet elgondolkodnál a részvételen, el mernél rá menni?

20/f



2014. máj. 9. 00:29
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
A moderátorok hamarabb dobják ki a nickneves felhasználókat.Erre próbáltam utalni.És tényleg nem elkeserítésből írom de egyáltalán nem vagyok kíváncsi a húsvér csontra ami egy blabla nicknév mögött rejtőzik.
2014. máj. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
#21 pedig biztos vannak itt akik jó arcok irl is
2014. máj. 9. 00:56
 23/45 anonim ***** válasza:
A bulit a pszihiátrián fogjuk megrendezni. Szeretettel várunk mindenkit. Téged is baszabi
2014. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Ebben biztos vagyok hogy vannak jó arcok különben nem lenne egy humoros zárt osztály itt esténként.De elrontaná az egész feelingjét ha már egy eredeti mocskos troll pofát is társítani tudnék egy-egy válaszhoz :)
2014. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

# 24:

Érdekes módon vannak itt lányok, akik meg azért kérnek képet, hogy tudjanak arcot társítani a névhez...


Lehet hogy érdekes és jó lenne egyébként, de az is lehet, hogy kellemetlen és hamar vége is lenne.

2014. máj. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
De mi jól járnánk mert látnánk hogy te 64-es nemcsak humoros vagy hanem szép is, tudod a lányok okosak és csúnyák vagy szépek és buták
2014. máj. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Mondjuk abban biztos vagyok, hogy nem nagyon lenne csaj egy ilyen bulin:D

Szerintem úgy nézne ki egy ilyen, hogy 3-4 ember jól elszórakozna, a többi meg menekülne

2014. máj. 9. 01:09
 28/45 anonim ***** válasza:
a kemény mag pedig sárga földig inná magát :D
2014. máj. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Tavaly volt ilyen kezdeményezés, amit végül mindenki lemondott. Állítólag volt valami gyik nap is kitalálva a Margitszigetre, csak azt meg elmosta az árvíz.


Lehetne programot ( pl sörözést ) szervezni az értelmes 10%-nak, amiből 8 tartván attól, hogy minden perverz g3c| ott lesz, nem jönne el :D


Amúgy akadnak itt jó páran, akik ismerik egymás személyesen. :)

2014. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
egyszer tuti ki fogok írni egy ilyet már csak kíváncsiságból is, azt' ha csak egy ember jön csocsóhoz már az is elég
2014. máj. 9. 01:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!