Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttatok már olyat itt az...

Láttatok már olyat itt az oldalon, hogy valaki gyk-s találkozót, sörözést vagy bármi egyéb programot próbált szervezni?

Figyelt kérdés

Minden este tele van az oldal ismerkedni vágyó, magányos, látványosan unatkozó emberekkel. Volt már rá példa, hogy valaki próbált valami programot szervezni ennek a közösségnek? És csak kíváncsiságból, ha valaki kiírna egy ilyet elgondolkodnál a részvételen, el mernél rá menni?

20/f



2014. máj. 9. 00:29
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
elég távol lakunk egymástól, hogy összejöjjön egy buli
2014. máj. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Én fiatal lány vagyok, és nem mennék, mert minden kiéhezett, szűz és magányos pasi megrohamozna. :(
2014. máj. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

# 32:

Élőben nincs ekkora szájuk és nem mernének még csak hozzád sem szólni...

2014. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ez esetben szintén nincs értelme megjelennem az eseméyen. :D
2014. máj. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

# 34:

Akkor majd én szólok hozzád. Nem vagyok sem szűz, sem (annyira) magányos. :P

2014. máj. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Facebook-on van egy nyílt csoport Gyakorisok néven. Tag vagyok én is, szerveztünk is találkozót, de nem lett belőle semmi az érdeklődés hiánya miatt. Az emberek lusták kimozdulni a komfortzónájukból.
2014. máj. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:

Óóó én nagyon szívesen elmennék egy ilyen találkozóra, ha Debrecenben lenne. :D Voltam már ilyen netes csoportos talikon és eszméletlen jól sikerültek. :D Itt mondjuk nem lógok annyit, hogy sok emberkét ismerjek, meg egyébként sem vagyok a netes ismerkedés híve, de élőbe azért más a helyzet! :))


21/L

2014. máj. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

#4 - na, Győrben mikor? ki jön még? :P


#30 - két ember kevés a csocsóhoz: akkor elveszik belőle az esélykiegyenlítés a két-két ember beosztásával, valaki nyer sorban 2-3 meccset, a másik meg rá fog unni... :)

2014. máj. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
#38 nem 1v1 gondoltam, hanem 2 ember ki tudja hívni az éppen aktuális győztest
2014. máj. 9. 10:04
 40/45 anonim ***** válasza:
#39 - az úgy oké. :)
2014. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!