Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttatok már olyat itt az...

Láttatok már olyat itt az oldalon, hogy valaki gyk-s találkozót, sörözést vagy bármi egyéb programot próbált szervezni?

Figyelt kérdés

Minden este tele van az oldal ismerkedni vágyó, magányos, látványosan unatkozó emberekkel. Volt már rá példa, hogy valaki próbált valami programot szervezni ennek a közösségnek? És csak kíváncsiságból, ha valaki kiírna egy ilyet elgondolkodnál a részvételen, el mernél rá menni?

20/f



2014. máj. 9. 00:29
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Olyat lehetne hogy grouppen cam találkozó akár maszkban is lehetsz.De akkor se vagyok kíváncsi a pofátokra ahogy ti se az enyémre.
2014. máj. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted aki a nick nevét se meri megjeleníteni, az elmenne egy ilyen találkozóra? (de le leszek pontozva, nem sok nickkes kommentet láttam itt :D )
2014. máj. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Persze ebben igazad van. Viszont az oldalon minden 5. kérdés témája, hogy "jaj nincsenek barátaim, hol tudok szerezni, szar az élet", ez meg olyan egyszerű megoldás lenne.

Ha meg szar a hangulat, sok a kíos csend, mindenki elővenné a telefonját, és gyk-n kérdezgethetné a mellette ülőt:D

2014. máj. 9. 00:45
 14/45 anonim ***** válasza:
Tudod mennyivel hamarabb kell új acountot csinálnia az embernek ha nicknév is ki van írva.
2014. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
11-es te örökké álarcot viselsz. Elhozod mind a százat a bulira?
2014. máj. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
én azért nem vállalom a nickemet, mert szeretek komoly válaszokat is írni, de néha besokallok a sok hülyétől és trollkodok is egy kicsit
2014. máj. 9. 00:48
 17/45 anonim válasza:
Én bármikor elmennék egy ilyenre. Én merem vállalni magam, fb adatlapot is bármikor adtam bárkinek, aki kérte. :)
2014. máj. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Én meg kíváncsi vagyok 64%-os milyen pofát vágsz amikor felismerlek
2014. máj. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

# 16:

Én is így vagyok vele és ráadásul egyesek képet is kaptak tőlem, vagy tudnak személyesebb dolgokat is...

2014. máj. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

16# Ezt nicknévvel is megteheted, tapasztalat :D Voltam már 48%-os és 84 is, szóval tudom miről beszélek.


Amúgy én benne lennék, csak meg kéne gyógyulni, a mai érettségi "búcsúztató" ivásról is lemondtam..:(

2014. máj. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!