Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, hogy lehet...

Mit gondoltok, hogy lehet gyorsan kideríteni egy lányról, hogy bírná a perverz dolgokat az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem kellene fölös köröket futni hónapokig mire kiderül, hogy ez meg az olyan megalázó és sose csinálná.

2014. ápr. 29. 19:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy kimoderáljanak. Privátban szívesen válaszolok az érdeklődő kérdésekre. :D
2014. ápr. 29. 19:45
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor várom a privát válaszod.
2014. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Egy sorozatban hallottam egy jó bölcsességet. "Jobb utólag bocsánatot kérni mint előre engedélyt." :)

Tehát csináld ahogy akarod és maximum bocsánatot kérsz a végén.

2014. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz mondás, de jobban szeretem felderíteni a terepet mielőtt szétzúznám. :D
2014. ápr. 29. 19:55
 15/18 anonim ***** válasza:

Csinálj meg vele mindent,amit akarsz. Ha valami nem tetszik neki,akkor lépteted és jöhet a következő.

Minek bonyolítod?

Nem lehetne mondjuk megkérdezni őt?

2014. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Felhozod neki a témát,és a reakciójából kiderül,mennyire vevő az ilyen dolgokra.Egyébként meg ha visszafogottabbnak tűnik is elsőre,akkor is megpróbálhatod vele,érhetnek meglepetések.
2014. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sokszor tapasztaltam, hogy kifelé visszafogottak, de aztán ha kibújik a szög a zsákból csak nézel.
2014. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ugyanazt akartam írni, mint 13. válaszoló. van, amit alapból elutasítasz mint gondolat, de ha véletlen belecsöppensz, lehet, kíváncsiságból kivárod, me lesz a vége. hova lyukadtok ki. mit fedeztek fel.

felderítés is jó. a fokozatosság a lényeg. és hogy a másiknak tudnia kell, hogy bármikor mondhat nemet. te meg egyszer csak újra felhozhatod. lehet, hogy másképp csomagolva bejön. vagy más előzményekkel. vagy akkorra már olyan dolgokon lesztek túl, hogy természetesen adódik.

majdnem:D

2014. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!