Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, hogy lehet...

Mit gondoltok, hogy lehet gyorsan kideríteni egy lányról, hogy bírná a perverz dolgokat az ágyban?

Figyelt kérdés
Nem kellene fölös köröket futni hónapokig mire kiderül, hogy ez meg az olyan megalázó és sose csinálná.

2014. ápr. 29. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A leggyorsabb módja az ha megkérdezed. Sőt nemcsak gyors de tuti biztos is :)
2014. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De valahogy úgy érzem, ha hamar megkérdezed még ha bírná akkor is megrémülne, vagy ezt rosszul gondolom?
2014. ápr. 29. 19:20
 3/18 anonim ***** válasza:
Mit értesz perverz dolog alatt?
2014. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 fahéjas Alien ***** válasza:
Hmm... azért erre valamennyire lehet következtetni a kisugárzásból, viselkedésből is... persze érhetnek meglepetések. - de tőled ia függ, hogy mit hozol ki az adott lányból, mennyire indul rád stb...
2014. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha bírja a keményebb dolgokat (feltételezem itt ilyesmiről van szó), akkor nem rémül meg a kérdéstől. Én is jobban szeretem ha még az ismerkedős fázisban kiderül, hogy kinek mi fér bele és mi nem.

L

2014. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ránézel az öltözködési stílusra, a viselkedésre, hol és hogyan, milyen módon él és átlátod hogy mire számíthatsz.


Bár egyszer volt egy hárfás lány, kis szemüveges szolid egérke ránézésre, de mikor eljött az este akkor csak pislogtam. Senki sem nézné ki egy ilyen lányból hogy az ágyban egy megállithatatlan perverz puma lesz belőle.

Azóta is hárfás lányt keresek barátnőnek.

2014. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

miről van szó egész pontosan?


Nem teljesen egy kategória a szájbaélvezés meg a 2 girls 1 cup felállás..nemdebár?

2014. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Épp az, hogy beszélgettem már perverz lányokkal. Legtöbbjük egyáltalán nem kommunikálja ezt viselkedéssel. Őket is kérdeztem és nem tudtak erre jó módszert mondani, hogyan derítsem ki. :D


Perverz dolog alatt mondjuk: kötözés, bdsm, fenekelés, mocskos beszéd, fájdalom és élvezet felváltva közlése durvábbakat nem írnék ide. :D

2014. ápr. 29. 19:30
 9/18 A kérdező kommentje:

7# Nincs anyagcserefolyamattal (pisi,kaki) kapcsolatos pervezióm.


Mondjuk ezeken kívül nem sok más tabut tudok elképzelni amit meg ne csinálnék valakivel. :P

2014. ápr. 29. 19:37
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene az a bdsm.Irhatsz nyugodtan durvább dolgokat,leglább informálódok a pasik titkos vágyairól.
2014. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!