Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átlagos, illetve annál csúnyáb...

Átlagos, illetve annál csúnyább férfiak! Mit gondoltok, amikor egy átlagon felüli lány mosolyog éppen rátok?

Figyelt kérdés
Például metrón,utcán bárhol,csak pár másodperc erejéig rátok mosolyog... Mernétek kezdeményezni bármilyen formában,vagy csak szimplán jól esik az egotoknak?
2014. ápr. 28. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha csak rohan el és rám mosolyog, akkor nem, de ha feltűnően sokáig akkor simán. :)
2014. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért kezdeményeznék egy kis mosoly miatt?


Jól eshet de azt hinném hogy nem nekem szánta..

2014. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
metrón biztos hogy nem mosolyognak rád,de egy zx10r vagy bmw audi mellet állva már nagyobb rá az esély
2014. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3#!

A nőknél való sikertelenségedet ne fogd arra,hogy nincs a tulajdonodban felső kategóriás autó.

2014. ápr. 28. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
van a tulajdonomban zx10r és bmw is ezért nincsen gondom a csajozással
2014. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
beoltottak
2014. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hiba csúszott a mátrixba.
2014. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen még nem történt és nem is hiszem, hogy fog. Amúgy azt hinném, hogy mögöttem van egy jóképű srác és rámosolyog, nem rám.


És semmilyen körülmények között nem mernék kezdeményezni.

2014. ápr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha tetszik a csaj, akkor én széles mosollyal az arcomon odamennék hozzá: "Ne haragudj, de véletlenül nem találkoztunk mi már?" :D

...aztán lesz ami lesz ;)

2014. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!