Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok az ilyen női/...

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Mit gondoltok az ilyen női/ lányos felfogásról: Én nem kezdeményezek, ha kellek neki/vagy erdeklem őt akkor ő kezdeményezzen? Fiúk miért gondoljatok olyan nagy elvárásnak ezt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 16:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Miért olyan nagy dolog a lánynak kezdeményezni? Ő is ugyanolyan ember, mint én, semmi gáz nincs ebben.
2014. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
90%

Lány vagyok, és nagyon egyetértek ezzel: a fiú kezdeményezzen. A lányoknak nem ijesztő, vagy visszataszító, ha egy ellenkező nemű komolyabban közeledik, néhány srácnak viszont tapasztalataim alapján az. Én már úgy vagyok vele, hogy ha kezdeményezek, a fiú azt hiszi, könnyű meló és kétségbeesett vagyok, így nem is vesz komolyan vagy csak lyukra játszik. Sajnos a saját élményeim alapján én így látom..

18L

2014. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ha egy lány kezdeményez akkor egyesek azt már nyomulásnak veszik. Miért a lány kezdeményezzen elvégre a férfiak kellen valamilyen szinten vezessenek egy kapcsolatot vagy ismerkedést.
2014. márc. 31. 16:59
 4/30 anonim ***** válasza:
68%

Mert attól még, hogy egyenjogúság van, a férfi maradjon férfias, a nő meg nőies.

Én baromi gázul érezném magam, ha odamennék egy férfihez, hogy "szia, meghívhatlak egy italra?". És szerintem ő is.

Jeleket természetesen adok, ha érdekel az adott férfi, de ha még annyi vér sincs a pucájában, hogy odajöjjön hozzám, akkor tényleg felejtős a dolog.

Egyébként meg egy normális férfi élvezi, ha meghódíthat egy nőt. Minek vegyük el tőle ezt az érzést?

2014. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Oké, igazatok van, de azért egy értelmesebb pasi nem néz egy kezdeményező nőt egyből könnyűvérűnek, nekem pl. kifejezetten kellemes meglepetés lenne.
2014. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De ha a nő nem kezdeményez viszont a férfinek/ fiúnak bejön az adott lány , akkor egyből lemond róla csak mert nem mer kezdeményezni? Én akkor tartok férfinak egy férfit ha van egy annyi vér a pucajaban hogy leszólitson .
2014. márc. 31. 17:13
 7/30 anonim ***** válasza:
Nekem pl. változó, hogy kinél kezdeményezek. Van olyan, akihez utcán is odamentem már(ami elég szánalmas dolog szerintem), annyira megfogott a lány. Ha persze ismerem valamilyen szinten úgy azért könnyebb.
2014. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
nem nagy elvárás sőt szeretem ha így van ha csaj kezdeményez az nekem furcsa
2014. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én ( és szerintem a legtöbb fiú) szívesen kezdeményezek annál aki AD JELEKET.Ha kimutatja a lány hogy érdeklem onnantól izgalmas játszma a dolog.

1-2 mosoly,szemezés szerintem nem olyan kva fárasztó.


De nem fogunk odamenni egy olyan lányhoz aki szemlátomást tesz a fejübkre.Nem élvezzük a visszautasítást.

Azt is utáljuk ha a lány-aki elvileg akarja a kapcsolatot-elvárja hogy rohanjunk utána.


Az olyan lányokat akik arra várnak hogy majd valaki meghódítja òket,sajnálom.Így nemigen lesz párjuk.

2014. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9-es : 18/F
2014. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!