Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok az ilyen női/...

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Mit gondoltok az ilyen női/ lányos felfogásról: Én nem kezdeményezek, ha kellek neki/vagy erdeklem őt akkor ő kezdeményezzen? Fiúk miért gondoljatok olyan nagy elvárásnak ezt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 16:55
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Na jó azért függ a helyzettől is, de én úgy általánosan gondoltam....

:D hmmm talán meg el is gondolkodom ezen az első lépésen, azért ha ott az alkalom akkor megragadnám. :)

2014. márc. 31. 18:32
 22/30 anonim ***** válasza:

Na tessék, egyre értelmesebbnek tűnsz!

Eleinte 15 évesnek gondoltalak, már úgy gondolom 20 körül lehetsz. :)


Egyébként ezek csak apróságok, de sokat jelentenek....

2014. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Hát :D 16 vagyok :) . Azért megtudhatóm hány éves vagy ?
2014. márc. 31. 18:37
 24/30 anonim ***** válasza:
+13
2014. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a bölcs tanácsokat, válaszokat :) most először tanultam valamit innen... :D
2014. márc. 31. 18:40
 26/30 anonim ***** válasza:
tudod...idióta értelmetlen 1 milliószor feltett kérdésekre hülye választ adok., normálisra normálisat próbálok.
2014. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem csak azért lehet odamenni valakihez hogy na most ebből ismerkedés legyen.Szimplán barátkozni se árt.
2014. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott egy vicc:


Fent a dombtetőn áll három bika: fiú,

apa, nagyapa. Odalent tehenek

legelésznek. A legfiatalabb őrjöngve

toporzékol apja mellett:

- Na, én nem bírom tovább! Most

lerohanok, és meghágom azt a

gömbölyű seggű tarkát ott a szélén...

Az apja megállítja.

- Ne pazarold az erődet, fiam! Majd

szép lassan leballagunk, és sorra

meghágjuk mind.

Mire a nagyapa dünnyögve mondja:

- Egy tapodtat se, marhák! Amelyik

hágni akar, úgyis feljön...

2015. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Hosszú éveknek kellett eltelnie az életemben, hogy 30 évesen már képes voltam nem csak, hogy jeleket adni, hanem kezdeményezni egy srácnál/férfinál.

Bevallom, nem volt egy egyértelmű helyzet - nemrég szakítottam, más is udvarolt és egy harmadik srác tetszett meg nagyon nekem. Meguntam a szórakozást, bevállalós lettem -gondoltam -egyszer élek -hát megpróbálom kimutatni az érzéseim.


És aztán élete szerelme lettem ennek az embernek, aki állítása szerint már 10 éve várt erre. Szóval, vannak ilyen esetek, amikor egy nő érzi a "helyzetet" és lép. Mert a férfiak is össze vannak már zavarodva, segíteni kell nekik. Ha nem értetek egyet, írjatok.

2015. jan. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Missi_Key ***** válasza:
hát én szeretem a domináns pasikat..és ha nem jön oda nem az, úgyhogy ez amolyan személyiség-szűrő is, mert ha nem irányít nem is az esetem :D
2015. jan. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!