Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok az ilyen női/...

Gumikacsaszerzetes kérdése:

Mit gondoltok az ilyen női/ lányos felfogásról: Én nem kezdeményezek, ha kellek neki/vagy erdeklem őt akkor ő kezdeményezzen? Fiúk miért gondoljatok olyan nagy elvárásnak ezt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 16:55
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Természetesen én ezt tiszteletben is tartom. De nem értem azokat akik elvárják azt hogy ez fordítva legyen hogy a lány/ nő szaladjon a férfi után. Ez szerintem szégyen ....:D
2014. márc. 31. 17:48
 12/30 anonim ***** válasza:
"Én akkor tartok férfinak egy férfit ha van egy annyi vér a pucajaban hogy leszólitson ." Lehet h éppen e miatt mész majd el életed párja mellett...
2014. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Hát ha leszólít akkor biztos nem megyek el csak úgy mellette. :D
2014. márc. 31. 18:12
 14/30 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyen? Ezt a "férfi kezdeményez" dolgot a régi korok alakították ki de a társadalmi viszonyok azóta nagyon megváltoztak.


Értem én hogy ez nektek elég kényelmes,eddig nincs baj,de valakit ezért lenézni cseszett nagy szűklátókörűség.


Ha a 2 nem egyenlő itt miért lenne különbség? Ne legyetek lusták.


#9

2014. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

nem érted...

Lehet h ehhez a kezdő lépéshez nem elég bátor, mert valóban nem könnyű lépés. De ettől még ő lehet egy nagyon határozott normális rendes ember. És scupán azért mert elkönyveled/elkönyveli néhány nő h akkor ő nem férfi, noss.... lehet h emiatt halasztanak el egy normális embert egy normális kapcsolatot amire vágynak.

2014. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Jó igaz, van benne valami, de mondjuk én olyan típusú nő vagyok aki úgy gondolja, hogy ha a férfi nem kezdeményez akkor nem erdeklem. Persze hogy nem minden abból áll hogy leszólit, de ha nem teszi meg én nem ismerem meg soha hogy milyen valójában. Mondjuk ez az első lépés....
2014. márc. 31. 18:22
 17/30 anonim ***** válasza:

ding ding ding! megértetted :)

Nem baj ha ilyen vagy, te ilyen személyiség vagy neked ez kell ez fontos.

Majd egyszer lesz ilyen biztosan. Minden embernek vannak elvei.

nekem azaz elvem hogy ha első randira fekete nadrágot vesz fel akkor haza is küldöm.

2014. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Miért küldöd haza?:)) pedig az meg csinosít is :D
2014. márc. 31. 18:27
 19/30 anonim ***** válasza:
mert félek a sötétben és arra emlékeztet :)
2014. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ehhez hozzáfűzném a saját sztorim.

A volt barátnőmet én zenesuliban ismertem meg.Magamtól nem vettem volna észre mert alig találkoztunk.Egyszer egy közös koncerten viszont leült mellém beszélgetni mert nem voltak ott a barátai.Aztán facebookon folytattuk,elhìvtam,összejöttünk 3 szép évre.


Ebben az esetben ő tette meg az 1. lépést lényegében mégis szép kapcsolat lett belőle...

Te gondolom ültél volna a helyeden mogorván,nehogymár NEKED kelljen barátkozni.

2014. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!