Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélnek el azért, mert...

Miért ítélnek el azért, mert lány létemre én kezdeményezek?

Figyelt kérdés

nem nagyon kezdeményeznek nálam a fiúk, ezért én szoktam bepróbálkozni. semmi nyomulás, csak leszólítás, ráírás facen meg ilyenek :) akinek tetszem, azzal össze tudok így jönni :)


viszont pár ismerősöm mondta, hogy ezt be kéne fejeznem, mert a fiúnak KELL megtennie az első lépést, meg ilyenek...


de ha nekem, és a pasimnak ez így jó? akkor miért elítélendő?


2014. febr. 23. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel,hogy elítélnek...
2014. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövik az okoskodást.
2014. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha Nektek jó, akkor ne foglalkozz másokkal! :)
2014. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
engem érdekel, kedves első.
2014. febr. 23. 16:20
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem elítélendő. Nem csodálkozok rajta, hogy a pasik nagy része nem akar kezdeményezni tekintettel arra, hogy szinte mindig el vannak küldve a búsba, függetlenül attól, hogy néznek ki... Mert ugye a kishercegnőkhöz nehogy már bárki is hozzá merjen szólni, mert mit képzel magáról az a koszos paraszt... :D
2014. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nem ítélem el. ez lenne a normális ha a nő kezdeményezne annál akivel szeretne. Mert a nő választ.
2014. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5. Pacsi! Ez az igazság!
2014. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Hát,ha érdekel akkor szenvedj.
2014. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Van pár ismerősöd aki azthiszi a 13.században él a sötét középkorban,hidd el jó hogy te teszed meg az első lépést mert akkor tudja a fiú hogy van nála esélyed bejössz neki és ezáltal könnyeben is mennek a dolgok,mintha a fiú kezdeményezne.
2014. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik könyvben olvastam, hogy a nők azért nem kezdeményeznek, mert évszázadok óta azt nevelték beléjük az anyukájuk, hogy Kislányom, te vagy a tökéletes hercegnő, a férfinek kell érted mindent megtenni. Nos számomra érthetetlen a tény, hogy a nők elérték az emancipációt, és ennek ellenére ezen a dolgon még mindig nem hajlandók változtatni. Fura.
2014. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!