Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Főleg lányok, de fiúk is...

Főleg lányok, de fiúk is írhatnak ezzel kapcsolatban, bármi jöhet. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, néhányszor beszéltem vele neten, aztán valahonnan megtudta, hogy belezúgtam. Aznap este beszéltünk és megkérdezte, hogy igaz-e én mondtam, hogy igen. Erre ő azt válaszolta, hogy ne legyek belé szerelmes. De viszont suli miatt elég sokat látom, és néha összenézünk, néha figyel stb. Ez most mit jelenthet??? Azóta nem is nagyon közeledtem hozzá, leszámítva, hogy az említett beszélgetés után pár nappal volt a szülinapja és vittem neki egy adag Merci csokit :)

Egyébként 16/F, okos srác vagyok, jó tanuló, [angol nyelvvizsga (B2),] átlagos kinézet, beszélgetésekben vagy az van, hogy én is részt veszek rendesen, vagy csak hallgatok és párszor odaszólok, viszont akkor mindenki hal a röhögéstől (:D), ill. eddig nem ismertem a lányt(ő most elsős a suliban, én 2-os). Ha eddig elolvastad köszi!



2014. ápr. 26. 19:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi, közös barát van.(pntosabban barátnő /mármint nekem baráti körben van és neki is/)
2014. ápr. 26. 19:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom csak ilyen tulajdonsagaid vannak ... Am az semmitnem jelent h osszeneztek egyszer egy nap ...
2014. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmit sem jelent, hogy összenéztek párszor... Csak beleképzeled...de ez természetes, reménykedni szeretnél :)

Azt hiszem, hogy az hogy azt mondta, ne legyél belé szerelmes, azt úgy is gondolta. De nem ismerem a hátterét hogy miért meg minden.

Szerintem hívd el egy randira. Hátha igent mond :)

2014. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, semmit nem mondott rá :)
2014. ápr. 26. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor vagy csak nem mert kikosarazni, vagy nem volt benne biztos hogy akarja vagy nem.

Vagy úgy is lehet felfogni...hogy hallgatás beleegyezés xd

...Írásban próbáltad már? :DDD

2014. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel ez már a fent leírtak után volt, ugy voltam vele, hogy írok neki és akkor elhívom és megbeszéljük, de nem írt visza ...
2014. ápr. 26. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

csakhogy senkit nem érdekel milyen okos vagy, amiket felsoroltál azok alap dolgok

beszélgess vele és érezze jól magát veled, ennyi kell.

és ne legyél bele szerelmes mert azzal csak megijeszted

2014. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hasonlóra gondoltam már, csak nem akarom azt se, hogy most miattam kellemetlenül érezze magát ..
2014. ápr. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!