Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A felnőttek mennyit szoktak...

A felnőttek mennyit szoktak várni az első együttlétig?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy 30 éves férfi mennyit "várna" a huszonéves nőre, aki nem szeretne könnyűvérűnek tűnni?

Nem szeretném hónapokig váratni, de az első randin sem szeretnék vele ágybabújni. Kicsit tartok attól, hogy csak kalandot keres, és ha megvoltam neki tovább áll.


2014. ápr. 11. 23:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 13. 10:50
 22/25 anonim ***** válasza:
53%

Gyökér vagyok. Igen. Tudod,miért? mert a társadalmi elvárásokkal szembemenve leszarom azt, hogy mennyire sértő a véleményem, igaznak tartom, és nem rejtem véka alá.


ugyancsak gyökérség szembesíteni egy nőt pl azzal, hogy túl nagy, narancsbőrös feneke van. De ha a csajnak nincs narancsbőre, az nem fog gyökérnek tartani, csak röhög rajtam egy jót... csak azok a csajok tartanak majd gyökérnek,akik hátsóján apró narancsligetek virágoznak :D


Te is azért kapod fel a vizet, mert a lényegre tapintottam. qrvának tartod magad. és nem ok nélkül, teszem hozzá. csak te nem a pénzért b4szatod meg magad, hanem másért. azért, amid nincs. Az útszéli lotyók szegények, ők pénzért dugnak. és vannak a szeretetqrvák, meg a figyelemqurvák, akik azért teszik szét a lábukat, mert a férfiak nem veszik észre őket, senki számára sem fontosak. Ezt a tábort erősíted.

2014. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem kaptam fel a vizet, illetve köszönöm a mélyenszántó gondolatokat, illetve jellemrajzot. Gyakorolhatsz még bőven, mert nagyon nem megy.
2014. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
szóval telitalálat :D
2014. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy érzed. :)
2014. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!