Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mennyi időt várnátok az...

Fiúk! Mennyi időt várnátok az elsö szexuáil együttlétig, ha a barátnőtök szűz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos én is az vagyok és érdekelne,ha találkozom a nagy Őmmel ,akkor még is mennyi időt várhtnék vele. Jó persze, érezni fogom,ha felkészültem rá,de szeretném tudni,h egy párkapcsolatban a férfi még is mennyit képes várni, agy abszólut szűz lányra. Egyik b.nőm is hasonló cipőben volt (,mint mindenki eleine :D) az ő barátja is szűz volt (L 18, F 23),de már 1 hónap után rögtön akarta, a végén b.nőm 2 hónapután odaadta magát.Utána fél évet együtt voltak,de megbánta. Várom főként fiúk,de lányok válaszát is, az ő párjuk,h volt vele stb.

Egy 19 éves lány.

Ui: A kérdés a sok szűzes kérdés láttán fogant, mivel sok pasi írta,h neki nem kéne szűz lány, míg több pasi,h kéne , mások meg,h tökmindegy.

Ja ,tuodm van ehhez hasonló kérdés,de nem találtam sok használható választ.

Bocs a hosszú szövegért és köszi a válaszokat!


2010. aug. 4. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Én 1 évet maximum, ennyi idő elégnek kell, hogy legyen a felkészüléshez.

Egyébként az, hogy mikor fekszetek le az nem jelent semmit, lehet hogy vár rád 5évet, lefekszel vele és kidob, de lehet hogy 1 hét után lefekszel vele és boldogan együtt lesztek évekig.

Nem tudom mi értelme a várásnak lányok, ha ki akar használni úgy is ki fog, ha nem veszitek észre, ha meg megbízható úgy sem fog kihasználni akkor sem ha az 1. randin lesz szex.

20f

2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

2.válaszoló köszi szépen

Amúgy ne értsd félre nem akarom ,majd húzni az idegeit csak kiváncsi vagyok,h még is mennyit tudnak várni manapság. Amúgy valószinüleg igazad van.

:D

2010. aug. 4. 22:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, még annyit, hogy ilyet ne feltételezz a pasiról, hogy kihasznál, mert ez rosszul esik neki, hogy egyből így nyitsz.

Inkább ismerd ki, olvass a testbeszédében, a szemében, és majd tudni fogod, hogy kihasznál e vagy sem, a szem nem tud hazudni!

20f

2010. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

barátom közel 18 éves volt, de már rég nem szűz, én 16, amikor összejöttünk.

innentől kezdve 9 hónapot vártunk az első szeretkezésig.

nekem szükségem volt "felkészülési időre", hisz nagy dolog a szüzesség (szerintem). Ő pedig mivel szeretett (s mai napig szeret), várt vele, amíg én akartam.

Mielőtt a nagyokosok írnák, hogy addig biztos megcsalt, nem. Nem csalt meg :)

Lassan 2 éve együtt vagyunk.

Szóval, ha "normálisat" fogsz ki, akkor kivárja a megfelelő alkalmat :)

sok sikert!

2010. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja, én pedig szűz voltam. (utolsó - 22:36)
2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Az ember érzi, hogy mikor van az, hogy csak váratják és mikor van az, hogy a lánynak szüksége van egy kis időre.


Első esetben max 1 hét, második esetben meg a lánytól függ.

2010. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Hmm...

Lánytól függ...

Ha a csaj már nem szűz...Max 2hónap..Ha nem akarja stb,akkor felesleges folytatni..

Ha szűz,és esetleg nem szeretem(bár csak olyannal jöttem eddig össze,akihez kötött valami..Szerelem..:$:)) )..Ezesetben addig várok rá,amíg csak más okból vége nem lesz a kapcsolatunknak..

A bnőm 5hónap után adta nekem a kincsét..És még mindig együtt vagyunk...Már 2éve.


Egyik ismerősöm 1,5évet várt a bnőjére..

Megvolt az első,és dobta a srác...

Tulajdonképpen..Vakszerencse...:))

Ha szeret vár rád,amíg csak szeretnék^^

De ne 1-2évbe gondolkozz^^

Sok sikert!:)

2010. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, majd igyekszem megfogadni a hasznos tanácsokat.

:)

2010. aug. 4. 23:22
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
az én válaszommal mi a baj? úgy gondolom teljesen hasznos választ adtam. kurelnálak. mi a baj ezzel?
2010. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szerelmes vagyok a csajba, és o is viszont szeret, akkor akarmeddig megeri ra varni. Most hogyha minden osszhangban van kettonk kozott, akkor minek elrontani azzal, hogy siettetem? Majd ha o is ugy erzi, hogy keszen all, akkor csinalhatjuk. En 19 évet kibirtam szex nelkul, szoval mindegy, hogy 2 honap, fel ev, vagy egy ev.
2010. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!