Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mennyi időt várnátok az...

Fiúk! Mennyi időt várnátok az elsö szexuáil együttlétig, ha a barátnőtök szűz? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos én is az vagyok és érdekelne,ha találkozom a nagy Őmmel ,akkor még is mennyi időt várhtnék vele. Jó persze, érezni fogom,ha felkészültem rá,de szeretném tudni,h egy párkapcsolatban a férfi még is mennyit képes várni, agy abszólut szűz lányra. Egyik b.nőm is hasonló cipőben volt (,mint mindenki eleine :D) az ő barátja is szűz volt (L 18, F 23),de már 1 hónap után rögtön akarta, a végén b.nőm 2 hónapután odaadta magát.Utána fél évet együtt voltak,de megbánta. Várom főként fiúk,de lányok válaszát is, az ő párjuk,h volt vele stb.

Egy 19 éves lány.

Ui: A kérdés a sok szűzes kérdés láttán fogant, mivel sok pasi írta,h neki nem kéne szűz lány, míg több pasi,h kéne , mások meg,h tökmindegy.

Ja ,tuodm van ehhez hasonló kérdés,de nem találtam sok használható választ.

Bocs a hosszú szövegért és köszi a válaszokat!


2010. aug. 4. 22:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%
Én nem várnék veled sokat max 1 hónapot és hidel 1 hónap után odadnád magadlegalábbis nekem tuti:/puszih
2010. aug. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De most kurelnád?
2010. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
JÓHOGY!
2010. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces............
2010. aug. 10. 17:11
 15/15 anonim ***** válasza:
:D
2010. aug. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!