Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A felnőttek mennyit szoktak...

A felnőttek mennyit szoktak várni az első együttlétig?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy 30 éves férfi mennyit "várna" a huszonéves nőre, aki nem szeretne könnyűvérűnek tűnni?

Nem szeretném hónapokig váratni, de az első randin sem szeretnék vele ágybabújni. Kicsit tartok attól, hogy csak kalandot keres, és ha megvoltam neki tovább áll.


2014. ápr. 11. 23:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%

aztán mi rossz van abban, hogy megdug, és otthagy? megvoltál neki, de ő is teneked, csak nézőpont kérdése.


másrészt meg, azok a lányok, akik sokat váratják a csókákat, mind elég vacak az ágyban.


továbbá, minek randizol olyan pasikkal, akikkel nem mersz lefeküdni? ne randizz olyanokkal, akikkel nem bújnál ágyba.


Valamint, ha sokat húzod egy férfi agyát, nem várhatod el tőle, hogy csak neked csapja a szelet. férfiszemmel kockázatos befektetés vagy, nem biztos, hogy a sok randi célra vezet. Csak az idióták tesznek fel mindent egy (kockázatos) lapra. szal a végén meg szembesülsz azzal, hogy nem te vagy az egyetlen.


szóval, szerintem, ha 3 rendi alatt nem kívánod a szexet a csávóval, akkor az a manusz kuka. Ha meg megkívánod, akkor miért ne szexelhetnél vele? Ha otthagy, akkor mi van? na bumm. Az is lehet, hogy neked nem jön be, mert béna, impotens, kicsi a farka, hülyén liheg, stb.


XXI. században élünk, helló!!! ez nem a kib4szott középkor...

2014. ápr. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mivel eddig mindig messze éltek akikhez vonzódtam ezért első 3 tali után alakulni szoktak dolgok. Felesleges több hónapot várni. Szexuálisan nem illenek össze akkor úgyis veszett dolog.


22/N

2014. ápr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg, ha azt mondod egy 30 éves férfinak, hogy fél évet várjon, akkor érthető, ha menekül... és egyáltalán nem biztos, hogy kalandot akart. Jesszus, 30 éves! Fél év? Egy 30 éves felnőtt ember fél év alatt már kb. azt el tudja dönteni, hogy leélné-e az életét a másik nővel.. ő meg várjon ennyit csak a szexre? Minek húznád az idejét? És a sajátodat.. Szóval nem ajánlom ezt a lépést.


20 évesen 1 hónapja ismertem, együtt dolgoztunk, majd 2 hétig randiztunk és lefeküdtünk. 4 évig voltunk együtt, minden voltam csak könnyűvérű nem. Aztán 24 évesen összejöttem a párommal, 3 nappal az előző kapcsolatom után feküdtünk le. Igaz, ismertük már egymást, tudtunk a másik létezéséről, de sose volt olyan a kapcsolatunk, ráadásul nagy nőcsábász volt, tehát az is esélyes volt, hogy nem őszinte és csak pár estére kellek neki. Nem gondolta, hogy könnyűvérű lennék. Azóta már a férjem.


Ez utóbbi extrém eset, de ha majdnem minden nap találkozok a kiszemelttel, akkor 2 hét után lefekszem vele vagy a 3. randi után, ha tényleg szimpatikus.

2014. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Szó nem volt arról, hogy a 3. randi után ne bújnék vele ágyba. De én nem olyan kalandot keresel, ahol a férfi kihasználja a nőt...

Ha úgy kezdi az egész ismerkedést, hogy neki csak alkalmi partner kell, akkor őszinte.

Ha azt mondja, komoly kapcsolatot keres, majd az első szex után lelép, akkor meg egy hazug...

2014. ápr. 12. 10:15
 15/25 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy nem olyan embert keresel, aki kihasználja a nőket.

Ha azt mondja, hogy komoly kapcsolatot akarsz, akkor vagy elhiszed, vagy nem. Aztán vagy kockáztatsz és bejön a dolog, és tényleg az igazat mondta, vagy hazudott és akkor sajnos így jártál.


A férjemnek elég sok nő megvolt. Nem hülyített őket, de volt aki naiv módon azt hitte, hogy ebből több is lesz. Azokat a nőket se tudom sajnálni, mert mégis mit vártak attól, hogy rámásztak a férjemre egy részeg bulin, majd együtt mentek haza?! Ráadásul többen voltak, akik pontosan jól ismerték az előéletét.


Én is ismertem. Nekem azt mondta, hogy komoly kapcsolatot szeretne, és hiába mondták a többiek, hogy csak ledumálja rólam a bugyit, én megadtam neki a bizalmat. Egyszerűen éreztem, tudtam, hogy ennyire aljas ő sem lehet, nem lehet hazugság az amit mond, mert az nagyon nagyon nagy hazugság lenne. Tisztel engem annyira, hogy ezt ne tegye.

Tény, mint mondtam, mi ismertük egymást valamennyire.


Viszont az előző barátommal nem ismertük egymást. Együtt dolgoztunk 1 hónapig, azalatt csak annyit tudtam meg róla, hogy pontosan olyan volt, mint a férjem. Aztán randiztunk 2 hétig és én elhittem neki, hogy nem csak egy estére kellek. 4 évig tartott.


Szóval azt, hogy hazudik vagy sem, csak akkor tudod meg, ha megpróbálod. Nyilván kell hozzá valami bizalomféle, illetve az, hogy te adj ennek egy esélyt, kockáztass, bármi lehet belőle.


Én elég jó emberismerőnek tartom magam, ez sokat segít, kérdés, hogy te mennyire szoktál beleszaladni a zsákutcákba.


#13

2014. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Miért aljasság ledumálni egy nőről a bugyit? Miért használom ki azzal a nőket, hogy lefekszek velük? Ez hatalmas baromság. mintha a nőknek fájna a szex.


Az nem kihasználás, hogy elvisz a csóka háromszor randira? vesz neked virágot, csokit, fizeti a vacsorádat, stb.


Ha két ember kívánja egymást, akkor szexeljenek. nem a szex a gáz, hanem a hülyeség.

2014. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

szerintem 2 hónap :)

az egész bizalom kérdése, de ha lesz olyan pillanat 2hónap alatt és úgy fogod érezni hogy készen állsz rá, akkor simán menj bele :)

2014. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#16 Semmi baj nincs azzal, ha valaki csak szexet akar.. Ha megmondja. Ha én szexet akarok csak, akkor azt mindig megmondtam, volt is ilyen kapcsolatom.


Viszont tenni a szépet, meg komoly kapcsolatot "ígérni", majd egy este után otthagyni..az aljasság. Hiszen az egyik fél mást várt, és átverték.

2014. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%

Te ezt most nem mondod komolyan ugye? Ez egy tipikus női baromság, egyenes őszinte beszéd csak akkor célravezető egy nőnél, ha nem akarod soha többé látni.


csak a kurv4knak mondhatod hogy szexet akarsz. És ezt ti nők is jól tudjátok. amelyik nő ezután lefekszik veled, az egy kurv4.


Őszinteség, minden nő álma egy őszinte pasi. Ezt mondjátok. De valójában azt várjátok, hogy hazudjunk nektek. szépek vagytok, jól áll a ruha, jól főztök, nem mentek az agyunkra, csak veletek lennénk, nem vagytok kurv4k...


Ezért nem lehet ezt előre elmondani. Ez a játékszabály megsértése. úgy kell benneteket szexre csábítani, hogy közben ne érezzétek magatokat egy kurv4nak. Valójában a szexuális ösztön pont úgy dolgozik bennetek, mint a férfiakban. Nincs különbség. Szukák vagytok. Csakhogy nem meritek felvállalni a vágyaitokat.


Ha kötélnek álltok, akkor az a csávó vegyen el feleségül, ásó, kapa, nagyharang. Ha pedig lelép, akkor a gonosz csábító használta ki szegény szende lányt, aki persze teljesen ártatlan az egészben... LOL


valójában ez csak egy feloldozás, hogy a bennetek élő mocskos kis kéjsóvár ribi ne legyen nyilvánvaló saját magatok számára. De azért, mert nem akartok tudni róla, még ott van.


Fiatalabb koromban rengeteg futó kapcsolatom volt egy időben, faltam a nőket, a ti szemetekben kihasználtam mind. De azt tapasztaltam, hogy a kihasználás egyáltalán nincs az ellenetekre :D az akkori "barátnőim" nagy részével mind a mai napig jó kapcsolatot tartok fenn. Ehhez képest a hosszú távú barátnőimmel, akikkel 2-3 évig együtt voltam, semmilyen kapcsolatom nem maradt fenn, még a facebookra se vettek fel. Azért ez elgondolkodtató...

2014. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Tehát valaki megmondja nekem, hogy szexet akar tőlem...és én is éppen szexkapcsolatot keresek, belemegyek. Qrva vagyok? Gratulálok. Gyökér vagy, nincs több hozzáfűznivalóm.
2014. ápr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!