Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A felnőttek mennyit szoktak...

A felnőttek mennyit szoktak várni az első együttlétig?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy 30 éves férfi mennyit "várna" a huszonéves nőre, aki nem szeretne könnyűvérűnek tűnni?

Nem szeretném hónapokig váratni, de az első randin sem szeretnék vele ágybabújni. Kicsit tartok attól, hogy csak kalandot keres, és ha megvoltam neki tovább áll.


2014. ápr. 11. 23:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Mondd azt neki, hogy maradi vagy, es legalabb fel evig biztos nem akarod.... ha veled marad, akkor ezzel kiszurted, hogy csak kalandot akar... vagy szivos kalandor:D de persze nem varod meg a fel evet, de ha o azt hiszi, hogy komolyan gondolod, akkor ki fog szalni, ha nem akar tenyleg veled lenni:D
2014. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
77%

Nálunk is ez a felállás volt.

Én 23,ő 29 éves volt. :D

2 hónap után feküdtem le vele.

Azóta férj és feleség vagyunk.4 év telt el. :)

2014. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Arany középút: 3. randi végén.
2014. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Én az 1-essel értek egyet.

Mi 20 éves korunkban, 3 hét/randi után feküdtünk le egymással. Még 1998-ban, azóta is együtt vagyunk. :-)

2014. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De ha a 3 randi mondjuk 2 hét alatt megtörténik, akkor 2 hét után bújjak vele ágyba?
2014. ápr. 12. 00:12
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha most azt mondjuk, hogy 5 randi, akkor 5 randi után szétdobod a lábad? Ez mindenkinél máshogy megy, nincs általános szabály és még átlagolni is hülyeség.


Ha tartasz tőle, hogy csak kalandot keres, akkor húzd a dolgot, csak ne hogy az ellenkező hatást érd el vele. :)


Tehát: nesze semmi, fogd meg jól :D

2014. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
23 és 28 évesek voltunk, és már a második randin megtörtént. Nem igazán agyaltuk túl a dolgot, ha nem is egyéjszakásnak indult, de egyikünk se gondolta akkor hogy ebből komolyabb kapcsolat lesz. 3 hét után összeköltöztünk, idén leszünk 10 éves házasok. Hülyén hangzik, de igazából egyikünk se volt könnyűvérű (egyikünknek se volt 5-nél több partnere). Mi valahogy első perctől őszinték voltunk egymáshoz, nem voltak ilyen játszmák hogy ki minek látszik, simán elmondtuk egymásnak hogy hány pasival/nővel voltunk, és fel sem merült bennünk hogy a másik hazudna.
2014. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

6#

csak érdekelnek a vélemények

2014. ápr. 12. 00:19
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

Én megvárnám legalább a 2 hónapot úgy ha szinte minden nap látom.


25/N

2014. ápr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
Nem valo mindenkinek a szex.. En nem randiznek ennyit ha nem latnam h a dolog fejlodik. Azt mondom ha a 3. randin sem tirtenik semmi, akkor hagynam a fenebe.
2014. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!