Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első találkozás?

Első találkozás?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy fiút. 3 hónapja beszélgetünk, nagyon kedves srác. Egy nlger fiúról van szó. Nem vagyok rasszista tehát, nem érdekel a bőrszine. Szombaton lesz az első nagy találkozás! Tudnátok nekem tanácsolni valamit? Piszok ideges vagyok, mert nagyon kedvelem. Legfőbb bajom hogy nem tudom elfogadni, hogy kellhetek neki, vagy bárki másnak. Önértékelési problémáim vannak. Hasonló helyzetben lévőknek van tanácsa? Válaszokat előre köszönöm! A rasszista megnyílvánulást mellőzzétek légyszives! Köszönöm!

2014. ápr. 9. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rasszista akkor talán a néger megnevezést is elhagyhatnád.
2014. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viselkedj termeszetesen,add onmagadat,ne idegeskedj,bitos kellesz neki,maskulonben nem talizna veled,gondolj arra. Sok sikert!
2014. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem rossz indulatból mondom, de azért vigyázz magadra, meg ne menyj el vele olyan helyre, ami neked ismeretlen. Jobb az elővigyázatosság.
2014. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

már többször is megkérdeztem tőle bántó szó a néger, közölte nem. egyébként ez még nem a rasszistaság jele.. na mindegy


többször is elmondtahogy legyen kicsit több önbizalmam csak mégis csak első találkozás :) köszönöm szépen !


egy számomra ismerős helyen találkozunk, arra gondolván nehogy baj legyen mert elsőre nem igazán lehet megbízni senkiben ráadásul a gyengébbik nem vagyok


köszönöm a gyors válaszokat :)

2014. ápr. 9. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, velem\velünk is ez volt a helyzet, 4 hónapja ismertük meg egymást itt gyk-n azóta rengeteget beszélünk, múlt héten voltam nála Pesten, első találkozás volt és most vasárnap is megyek, nálunk is volt önbizalomhiány de megoldottuk, sokat beszéltünk róla és személyesen is, azóta már minden rendben és szeretjük egymást, szóval nyugodj meg nem lesz semmi gond, ha kíváncsi vagy h hogyan érez irántad akkor talinál legyél 1 kicsit kezdeményezőbb (pl fogd meg néhányszor a kezét, érintsd- vagy öleld meg) és ha jól reagál rá akkor tényleg nyugodj meg :) sok sikert nektek is ;)
2014. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia,akkor gratuálok nektek! sokszor elmondtam neki mit érzek ezzel kapcsolatban, de szerinte ha szeretsz valakit mindegy milyen vagy hogy néz ki úgy szereted ahogy van, s ebben igaza van. Mindenképp megfogadom a tanácsodat!
2014. ápr. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!