Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első "randin" csók? Gáz ha én...

Első "randin" csók? Gáz ha én csókolom meg? 13/L

Figyelt kérdés

Egy fiúval megismerkedtem egy összejövetelen, és nagyon jóban lettünk vele is, meg a haverjaival is. És most van egy kisebb baráti társaságunk. Más városban laknak, elég messze. Megbeszéltük, hogy eljönnek 2 hét múlva, és találkozunk. A fiú azóta bevallotta, hogy tetszek neki, és én is mondtam hogy nekem is ,csak ugye a távolság.

Mit tegyek mikor találkozunk? Legutóbb mikor elköszöntünk csak megöleltük egymást. Szerintem neki sem volt még barátnője, és nekem sem volt barátom. Gáz lenne, ha addig nem csókol meg, akkor búcsúzáskor félrehívom és megcsókolom? Első csókom lenne :D 13/L 14/F



2014. ápr. 2. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy érzed, csókold meg!
2014. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Búcsúzáskor nyugodtan!

Csak utána nehéz lesz elindulni...

2014. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már lány léttedre megcsókold! NE nevetess!
2014. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 évesen nem hiszem hogy jó ötlet neked megcsókolni egy nálad idősebb fiút....
2014. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ahogy jól esik..
2014. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért fiúk ? Ha egy lány csókol meg elősször, akkor túl nyomulósnak tűnök? még akkor is ha már bevallotta, hogy tetszek neki? :)
2014. ápr. 2. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Először is: egyenjogúság van.

Másodszor: nagyjából egyforma érettek vagytok.

De a lányok általában érzelmesebbek, és egyáltalán nem csodálkozom, hogy már a csókra gondol.


Viszont tényleg ne erőltesd, és ha a fiú elhúzódik, akkor csak simogasd meg a karját.

2014. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!