Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na szoval az van hogy hamarosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szoval az van hogy hamarosan, sor kerul az elso csokomra Nagyon felek, hogy valamit elcseszek. El lehet rontani, es ugy jobb lessz ha en csokolom meg? Nektek milyen volt az elso csok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ügyetlen és tudatlan voltam 14 éves koromban még azt sem tuttam hogy kell,csak a szájra puszit ismertem a smacit nem de gyakorlás kérdése jö magátol
2012. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem rossz volt, elrontottam, a lány csókolt meg mivel én nem mertem mert még nem csókolóztam, aztán megcsókolt, visszacsókoltam, volt nyelv téma is meg minden, aztán kérdezte mi a baj, mondtam féltem, hogy béna leszek, aztán otthagyott:(
2012. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a félelem az a dolog ami miatt el szokták cseszni az emberek. úgy mint az előttem levő. szal ne félj :) jó lesz minden
2012. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én részegen kaptam le a csajt,és mitagadás semmi hiba nem volt benne:D
2012. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!