Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Két gyerekkel elkelek...

Fiúk! Két gyerekkel elkelek még 24 évesen? Ti összejönnétek velem?

Figyelt kérdés
amúgy külsőleg semmi baj nincs velem . két gyerek megrémisztene titeket?

2014. febr. 14. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

48- as teljesen igazad van!

Én nem pontoztam le senkit :)

2014. febr. 14. 16:17
 52/65 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én sem jönnék veled össze, de kb ugyanazért, mint amit írt valaki fentebb: nem tűnsz valami intelligensnek.


A két gyereknek ehhez semmi köze! Ne bújj mögéjük, hogy jó anya vagy meg szereted őket. Ezzel nincs is gond, ez becsülendő dolog.


De amikor tovább kellett volna tanulni, te mit csináltál? Érettségi legalább megvan? Dolgoztál már valaha?


Kicsit durva leszek: egy normális férfi nem egy háztartásbelit keres, hanem egy vele egyenrangú partnert. 2 kisgyerek mellett Te csakis háztartásbeli lehetsz, reálisan kb nulla az esélye, hogy valaha is el tudsz normálisan helyezkedni.


Összefoglalva: Nagyjából 30+ évesen tudsz majd elmenni dolgozni, kevés lehetőséged lesz, mivel se végzettséged, papírod, munkatapasztalatod nincs.


Nos?

2014. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
Nem volna gond ha még nekem is szülnél legalább kettőt!
2014. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Hm ... Te honnan veszed ,hogy nincs végzettségem és nem vagyok intelligens ? Elmondom neked hogy van! Háztartásbeli pedig az aki annak érzi magát én NŐNEK érzem magam !!
2014. febr. 14. 16:31
 55/65 A kérdező kommentje:
52-es evvel a hozzászólásoddal te sem tűnsz intelligensnek már ne is haragudj ! Ezek szerint a párodra is csak úgy nézel rá aki csak"háztartásbeli" azaz csak azért van hogy mosson ,főzzön , ...
2014. febr. 14. 16:35
 56/65 anonim ***** válasza:
A háztartásbeli az, aki otthon van a gyerekekkel és a ház körüli munkákat végzi. Ez nem érzés kérdése.
2014. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

Amikor még nem lett felemlegetve neked, hemzsegett az írásod a hibáktól. Ebből és még néhány általad leírt tényből ki lehet rakni, hogy bezony itt gondok vannak.


Nem attól leszel nő, hogy tudsz gyereket szülni.. hanem attól, hogy becsülettel fel tudod nevelni őket ÉS mellette önálló, teljes életet tudsz élni, nőként. Akár egyedül is.


Képes lennél erre? Mert az érződik, hogy te nem csak, hogy apapótlékot keresel, hanem balekot, aki majd eltart téged és a gyerkőcöket.


Mondjuk az is érdekes, hogy a munkahelyes felvetésre nem is reagáltál..


Egyébként nyugi, a hozzád hasonlókra is van igénye egyes pasiknak: de ők nem fognak egyenrangú partnerként tekinteni rád.

2014. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Remélem ilyen fellengzős emberrel soha nem fog összehozni a sors mint amilyen te vagy . És ahogy eddig sikerült egyedül boldogulni ezután is menni fog . Ja csak mellékesen megsúgom nekem ,hogy dolgoztam is .
2014. febr. 14. 16:40
 59/65 A kérdező kommentje:
Balekra nincs szükségem csak társra .Lehet ,hogy te balekokat keresel ,de én nem :)
2014. febr. 14. 16:43
 60/65 anonim ***** válasza:
Itt biza gondok vannak..
2014. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!