Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Két gyerekkel elkelek...

Fiúk! Két gyerekkel elkelek még 24 évesen? Ti összejönnétek velem?

Figyelt kérdés
amúgy külsőleg semmi baj nincs velem . két gyerek megrémisztene titeket?

2014. febr. 14. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:

Apukaval csak annyira kell, hogy kapcsolatot tarts, hogy jon kethetenkent a gyerekert. Hozza is vissza. Ha mar ott van be is hivod amig a gyerk osszeszedi magat. Persze lehet egy jo fej akarki, de mivel elvaltak, tehat meg sem sanszos. Valoszinubb, hogy egy f+szfej, talan alkoholista, esetleg agressziv (valamiert csak elvaltak tole) ... szoval igen, nem keves gondot okozhat.


Ha beleszolsz a nevelesbe, a ver szerinti apa kikerheti maganak es megint csak ott a gond ... de a gyerek is az arcodba vaghatja, hogy ne szolj be, nem vagy az apam.


Ezer sebbol verzik az ilyen tortenet.

2014. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim válasza:
Biztosan van olyan aki összejönne veled, de szerintem az rövidtávon lelépne, mert akinek nincs gyereke, az nem tudhatja hogy ez mivel jár. A korodbeliek ahogy ezt megérzik, megtapasztalják nálad, azonnal továbbiszkolnak mert nem akarják feladni a függetlenségüket és nem akarják ennyi idősen más gyerekét nevelni.
2014. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Nem csak magamnak szültem apjának is! szétmentünk a párommal és kiváncsi voltam van e még esélyem normális kapcsolatra!
2014. febr. 14. 11:11
 14/65 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. Szerintem az idősebb pasik körében nem annyira rémisztő ha már van gyereked. Én személy szerint még nem szeretnék gyereket nem hogy másét sajátot se ezért nekem ez negatívum lenne, de ez én vagyok és mint mondtam az idősebb korosztály talán jobbal elviseli plussz én egy vagyok a sok pasiból :) Egy biztos feladni nem szabad! Aki keres az talált! :) 24/F
2014. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:

# 7

Jól látod!

Saját szavaimmal élve:

Ki a franc akarna olyan hapsival dudgni, aki ott hagy 2 gyerekkel "megrohadni".

Elnézést a kifejezésért.

2014. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
Légyszives privátban ne kérjetek képet meg ilyeneket .... ezt azoknak irom akik kiértek :/
2014. febr. 14. 11:14
 17/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem a két gyerek ijesztő, hanem a tény hogy 24 évesen már két gyereked van és elváltál, ez így együtt. A nők hajlamosak elég rosszul megválasztani kinek szülnek, aztán totálisan meglepődnek amikor padlót fog az életük. Egy ilyen komoly döntést nagyon de angyon meg kell fontolni. Nálad nehéz odaképzelnem egy higgadt és megfontolt választás lehetőségét.

36 F

2014. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim válasza:
Úgy látszik, itt is vannak olyanok akiket nem zavarna a 2 gyerek... ha már képet kérnek. :D
2014. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Egyszerű oka van. Nem akarom más gyerekeit a nyakamba venni, hozzájuk igazítani a kapcsolatot, sem eltartani őket.
2014. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 Solitude válasza:

Nálunk a családba bekerült egyszer egy ilyen hölgy. Szintén korodbéli kérdező. Neki 1 gyermeke volt.

Nem akarok általánosítani, megjegyzem. Mindenki egyedi.

De a sztorinak nem volt jó vége, mert kiderült hogy az illető súlyos depresszióval küzdött a válása miatt, ami nem engedett kezeltetni, a gyerekét szó szerint elhanyagolta, többször hívtak minket is az ovódából hogy a gyerek kiakadt teljesen és nem tudják kezelni... Az anyja meg tojt az egészre. Mire kirángattuk őket ebből a káoszból, a mi családunkba lett széthúzás miattuk. Nem értettünk egyet mindenben, hogy ki mennyire segít nekik. A fél család nem beszélt egymással.


Én ezt újra nem kívánnám magamnak.

2014. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!