Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Két gyerekkel elkelek...

Fiúk! Két gyerekkel elkelek még 24 évesen? Ti összejönnétek velem?

Figyelt kérdés
amúgy külsőleg semmi baj nincs velem . két gyerek megrémisztene titeket?

2014. febr. 14. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
A kapcsolat a gyerek születésével bővül, immár nem csak egy párról van szó, hanem családról. Ilyenkor vagy egység van, vagy van két gyerek magában, és egy pár, ami nem megfelelő. A gyerekek kiválóan megérzik, ha hasztalanok, tovább viszem rossz családi dinamikát ismernek meg, amire kalibrálódnak, ugyanis ahova születnek, az az alap. Aki ebben tapasztalatlan, vagy nem vonta le a tanulságot a saját családjában vétett hibákból, azzal van miről beszélni.
2014. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
Hát igy összefoglalva a véleményetek alapján : kb egy idióta vagyok mert szültem két édes életre vidám gyermeket ,nem is várnám el ,hogy más tartsa el őket . Ha valakinek igazán kellek akkor elfog fogadni minket , ha meg nem akkor igy jártam , de akkor sem bánom a két csemetémet :-*
2014. febr. 14. 12:42
 43/65 anonim ***** válasza:

"Hát igy összefoglalva a véleményetek alapján : kb egy idióta vagyok mert szültem két édes életre vidám gyermeket ,nem is várnám el ,hogy más tartsa el őket ."


Ilyet senki sem mondott. Az viszont tény, hogy én férfiként is nagyon meggondolnám, hogy kivel akarok gyereket. A gyereknek ugyanis szerető családban van a helye, egy család pedig úgy néz ki, hogy anya, apa gyerekek. A te gyermekeidnek jelenleg elég kicsi esélyük van megtapasztalni, hogy milyen egy igazi családban felnőni. Te lehetsz bármilyen jó anya nem tudod helyettesíteni az apjukat. És itt jön képbe az a dolog amiért sok válaszolónak unszimpatikus vagy. A Felelősség! Egy gyermek vállalása iszonyatos felelősséggel jár, és egy megbízható jó társ kell hozzá. Te baromira rosszul választhattál, ha ilyen fiatalon már egyedül vagy, de az is lehet, hogy a te személyiséged olyan, hogy nem lehet melletted megmaradni.

És most nézzük meg egy kicsit a férfi oldalt. Tételezzük fel, hogy fiatal egyedülálló férfi vagyok max harminc éves. Mit akarok egy nőtől? Én családot akarok, saját gyerekeket, aranyos feleséget, az aranyos feleség mellé viszont nagyon nem hiányzik két potyautas. Mit akarhat még egy fiatal férfi egy nőtől? Kapcsolatot házasság nélkül, de nekik te a kifejezetten problémás kategóriába esel, egyszerűbb az élet, egy olyan csajjal, akinek nincs gyereki, hiszen akkor a szeretete és a figyelme nem oszlik meg.

Szóval a fiataloknak nem nagyon fogsz kelleni. Én azt javaslom, hogy olyan apukákra specializálódj, akik veled egy cipőben járnak.


24F

2014. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:

Igazad van részben! Nem velem volt a baj , nem miattam váltunk széjjel .Felelősség is megvan elhiheted ,akkor mikor vállaltam a gyerekeket úgy gondoltuk ,hogy együtt fogunk megöregedni de sajnos nem sikerült.

És tőlem függetlenül nagyon sokan vállalnak gyereket velem egykorúak .

2014. febr. 14. 13:50
 45/65 anonim ***** válasza:

Sok olyan elvalt apuka is van, akinek szinten van mar gyereke.

Sajnalom hogy igy alakult a ferjeddel, biztos hogy nem lehet mar rendbehozni? Azert megiscsak az igazi csalad lenne a legjobb.


De onmagaban nem lenne kizaro ok. Az peldaul hogy "szetmentetek" engem sokkal jobban zavar mint a gyerekek lete. A ferjed hagyott el vagy te ot?

Olyan novel nem kezdenek aki gyerekek mellett otthagyja a ferjet, mert nem ereznem magam biztonsagban, arra gondolnek hogy barmikor velem is megteheti ugyanezt.

2014. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

"Nem velem volt a baj , nem miattam váltunk széjjel ."


De veled IS volt baj. Egy kapcsolat két emberen múlik. Továbbá, lehet egy férfi akármekkora bunkó, te akkor is hibás vagy, mert te választottad őt a gyermekeid apjának, jobban meg kellett volna ismerni, vagy másnak kellett volna lennie a prioritásoknak, mert ha a jelenlegi helyzetedet nézzük akkor hoztál egy nagyon rossz döntést, és az nem az volt, hogy fiatalon szültél, hanem az, hogy rossz embernek. Nagyon elhamarkodtad sajnos ezt a dolgot. Szüleim négy évig jártak mire egyáltalán eljutottak odáig, hogy biztosan együtt akarják leélni az életüket, nektek is jobban meg kellett volna ismernetek egymást, mert a nagy szerelem nem elég.

2014. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
Nem kellene olyan ember akinek 24 évesen gyereke van.
2014. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
36%

Nincs azzal semmi baj ha gyerek van, idealis szulo kor. Epp az a termeszetellenes hogy harminc korul kezdenek manapsag szulni. Biologiailag 18-20 ev korul lenne a legjobb szulni, gyakorlatilag 20-22 evesen teljesen realis.

Persze nem egy huszeves fiuval kell csaladot alapitani, hanem egy 30 koruli ferfivel.

2014. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

Őszintén, ront az esélyeiden. De, attól függ te milyen vagy. Most ismerkedem egy lánnyal, állati kedves, csinos is, szerintem én sem vagyok vészes, alakul a dolog. Na, most azon gondolkodtam, hogy ha neki lenne két gyereke, hát, nem riasztana el. Mondjuk ő tanul, meg fiatalabb nálad, de akkor sem. Az apát nem szívlelném, de egy értékes embert e miatt nem dobnék el.

Ja és egy kis off: mi az anyámért kell lepontozni, aki azt írja hogy nem? Mert nem hasznos? Mert az lenne hasznos, ha mindenki írná, hogy, jajj de, nem számít stb?

2014. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
Ja előző voltam, 23 vagyok, a lány 22. És még annyi, hogy azért adj a párodra is! Ne jöjj össze valami jöttmentel, mert apa kell!
2014. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!